Döntetlenre végződött a Kápolnásnyék-LMSK mérkőzés

Korán vezetést szerzett a Lepsény a Kápolnásnyék otthonában. A szünetben is vezettek a vendégek, végül pontosztozkodásra került sor.

Az őszi felvonást magabiztosan nyerte a Kápolnásnyék Lepsényben. A hazaiak az előző fordulóban a jó erőkből álló Fehérvárcsurgót fektették két vállra, a vendégek viszont a múlt héten vereséget szenvedtek a Pátkától. Minden előjel arra utalt tehát, hogy a nyékiek a mérkőzés esélyesei.

Menus Tamás, a Kápolnásnyék vezetőedzője a következőképpen tudósított a találkozóról:
“5. perc: Sütő L. a hazai tizenhatoson belül megtolja a labdát, a keresztező Fényes viszont buktatja. A jogosan megítélt büntetőt Zalatnai P. a jobb kapufa mellé lövi.
7. perc: Hazai szöglet után a kapuból kimozduló Takács L. kiejti a labdát, amire Peng G. csap le, de közelről fölé lövi a játékszert.
8. perc: Csizmadia Sz. jól tartja meg a labdát a bal oldalon, középre adott labdáját Cziczinger Zs. a rövid felsőbe bólintja, 0-1.
22. perc: Silhány fut be egy hosszú labdát az ellenfél tizenhatosa környékén. Őt a védők még szerelni tudják, de a második hullámban érkező Ribi Cs. 20 méterről bombagólt ragaszt a jobb felsőbe, 1-1.
39. perc: Sütőt hozzák játékba a tizenhatoson belül, ő pedig két védőt beforgatva 10 méterről kilövi a bal alsó sarkot, 1-2.
54. perc: Kármán S. tartja meg jól a felpasszolt labdát, majd tökéletes passzát Peng egy csel után a kapu bal oldalába lövi.
80. perc: Molnár G. fut el jobb oldalon, keresztbe lőtt labdáját Ribi Cs. a kapu torkából lövi fölé.

A rendkívül enerváltan és sok hibával játszó hazaiak egy félidőnyi előnyt adtak a rendkívül lelkesen és helyenként szépen játszó Lepsényieknek, akik megérdemelten vitték el az egyik pontot.

Jók: Kármán S. illetve mindenki”

Kápolnásnyék – LMSK Cobra Sport 2-2 (1-2)
Kápolnásnyék, 30 néző. Vezette: Szabó Attila (Kalauz László, Schweighardt Róbert)

Kápolnásnyék: Mészáros – Fényes, Szentgyörgyi (Molnár G.), Peszeki, Bánoczki – Silhány, Csanádi (Varga J.), Kovács M. (Kollár), Peng – Ribi, Nagy Z. (Kármán). Vezetőedző: Menus Tamás.
LMSK Cobra Sport: Takács L. – Gyenis, Lázár, Zalatnai, Szántó D., Kovács I., Pómizs (Horváth A.), Bagó (Szipőcs), Cziczinger, Sütő L., Csizmadia. Technikai vezetők: Nasta László, Bozsoki Ferenc.

Gól: Ribi (22′), Peng (54′) illetve: Cziczinger (8′), Sütő L. (39′).
Sárga lap: 0-1.