Sima Pátka győzelem az LMSK ellen

Múlt heti botlását javítva könnyedén nyert hazai pályán a listavezető Pátka a lepsényiek ellen.
Mint ismert, az előző héten pontokat hullajtott a Pátka csapata a Fehérvárcsurgó ellen, habár a mérkőzés jelentős részét emberelőnyben játszhatta az éllovas. A tabella hátsó régiójában található LMSK elleni mérkőzés remek alkalomnak tűnt a pátkai szurkolók kiengesztelésére.

Takács Viktor, a Pátka játékos-edzője a következőképpen számolt be a találkozóról:
“Az mérkőzés kezdetén a hazai csapat több lehetőséget is kialakított, de a 32. percig csupán a kapufáig jutottak. A 32. percben Fülöp Alex fejjel szerezte meg a vezető találatot, 1-0. A félidő után, a 47. percben Farkas Gábor két csel után lőtte ki a hosszú sarkot, 2-0. Az 51. percben Nagy Ferenc egyéni akciója után Takács Viktor talált a hálóba, 3-0. A 83. percben Rózsa Bálint indította Nagy Ferencet, akinek beadása után Takács Viktor volt eredményes, 4-0. A végig sportszerű mérkőzésen, a jól küzdő vendégek felett megérdemelt győzelmet aratott a Pátka.

Jók: Farkas G., Herczeg Cs, Szakács E., illetve  Kovács I., Gyenis.”

Pátka – LMSK Cobra Sport 4-0 (1-0)
Pátka, vezette: Vitányi László (Kalauz László, Földesi László Zsolt)

Pátka: Denke B. – Orosz (Polányi), Krell (Herczeg), Szakács, Fülöp, Kővári, Farkas G., Rózsa B., Nagy F., Takács V., Ihász (Prill). Vezetőedző: Takács Viktor
LMSK Cobra Sport: Kovács Z. (Takács L.) – Gyenis, Muskovits, Zalatnai, Szántó D., Kovács I., Horváth A., Bagó (Tímár), Cziczinger (Baráth), Sütő, Nyikos (Takács B.). Technikai vezetők: Nasta László, Bozsoki Ferenc.

Gól: Fülöp (32′), Farkas G. (46′), Takács V. (51′, 83′)
Sárga lap: 1-1