Tartja a lépést a Kápolnásnyék az élmezőnnyel

Hatalmas tétje volt a Kápolnásnyék – Fehérvárcsurgó összecsapásnak. A hazaiaknak mindenképpen nyernie kellett ahhoz, hogy ne szakadjanak le, mely sikerült is a nyékieknek.

Mintegy 50 néző látogatott ki Kápolnásnyékre, hogy megtekintsék, hogyan teljesítenek kedvenceik. Az őszi találkozót a nyékiek nyerték, így extra motivációval léphetett pályára a csurgói csapat, mely az éllovas otthonából is pontot szerzett, ráadásul emberhátrányban.

A mérkőzésről a hazaiak vezetőedzője, Menus Tamás tudósított:

27. perc: Peng cselezi ki védőjét, erőteljes lövését a kapus a léc alól üti ki.

29. perc: Hazai szöglet után az ide-oda pattogó labda egy vendég védő kezére pattant,a játékvezető büntetőt ítélt, amit Csanádi Zs. higgadtan értékesített, 1-0.

33. perc: Bánóczki tekeri középre a labdát, a hosszú oldalon érkező Nagy Z. pedig az elmélázó védők mellől közelről a hálóba passzol, 2-0.

77. perc: A vendég csapat sokadik beívelése után Mocsári M. a labdát Varga L. hátára bokszolja, a játékszer pedig az üres kapuba hullik, 2-1.

88. perc: Vendég szöglet után Egyed M. közelről a kapusba fejeli a labdát.

A kevés helyzetet, de nagy küzdelmet hozó mérkőzésen a helyzeteivel jobban sáfárkodó hazaiak otthon tartották a három pontot és ezzel lépést tartanak az élbollyal.

Jók: Szentgyörgyi, Silhány, Peng (a mezőny legjobbja) illetve Guti, Répási.

Kápolnásnyék – Fehérvárcsurgó 2-1 (2-0)
Kápolnásnyék, 50 néző. Vezette: Farkas István.

Kápolnásnyék: Mocsári, Fényes, Szentgyörgyi, Peszeki, Bánoczki, Ribi, Silhány, Csanádi, Peng (Kollár), Nagy Z. (Molnár G.), Kármán. Vezetőedző: Menus Tamás.
Fehérvárcsurgó: Guti – Huszár, Bernáth M. (Csány N.), Nagy B., Baksa, Lascsik, Répási, Kindl, Egyed, Nagy M., Bernáth P. (Varga L.). Vezetőedző: Mesics János.

Gól: Csanádi (29′, 11-esből), Nagy Z. (33′) illetve: Varga L. (77′).
Sárga lap: 1-0