Tapad az éllovasokra az Iváncsa II-Beloiannisz

Fejér megye, Fejér Megye III

Könnyedén győzedelmeskedett hazai pályán az Iváncsa II-Beloiannisz a megye három Horfer Serleg csoportjában, így lemaradása csupán egy pont a listavezető Nagyvenyimmel szemben.

Lestár István, az Iváncsa II-Beloiannisz szakosztályvezetője a következőképpen tudósított az összecsapásról:
“Borús időben játszotta a tavaszi idény első hazai mérkőzését a fiatal Iváncsa II. Ismét egy gól gazdag mérkőzésen tartotta otthon a  három pontot a  helyenként látványosan játszó hazai csapat.

15. perc: Baka Béla cselsorozata után lapos beadását Kovács Andor 11 méterről lőtte kapu bal oldalába, 1-0.
40. perc: Fülöp jobb oldali szögletét Ruzsás senkitől sem zavartatva 6 méterről a kapuba fejelte, 2-0.
50. perc: Ismét Fülöp végezhetett el szögletet, amit Szedlák fejelt az ötös sarkáról a hosszú sarokba, 3-0.
58. perc: Rabiász egy vendég kontra végén a hazai védelem bizonytalanságát kihasználva a kimozduló kapus mellet lőtt 11 méterről a hálóba, 3-1.
64. perc: Kovács kapott a hazaiaktól piros lapot.
73. perc: Most a vendégek játékosa, Simon kapott piros lapot.
73. perc: Meghozta az újabb Iváncsai találatot, Lepsényi József kapott jó indítást a jobboldalon, egy csel után jobbal kilőtte a hosszú sarkot, 4-1.

Az Iváncsa II újabb győzelme nem forgott veszélyben, a két csapat között osztálynyi különbség volt. Nem lebecsülve az ellenfelet, de jobbára csak a védekezéssel foglalkoztak a vendégek, akik szinte helyzetet sem alakítottak ki.

Jók: Fülöp, Baka B., Sárközi illetve: Sági.”

Iváncsa II.-Beloiannisz – Mezőfalva II. 4-1 (2-0)
Vezette: Kovács Tamás (Kiss Gábor)

Iváncsa II.-Beloiannisz: Gábor (Semsei) – Szedlák (Restár), Sárközi, Baka G., Baka B., Osuszd, Kovács M. (Sztefopulosz), Ruzsás, Fülöp, Kovács A., Tamon (Lepsényi).
Mezőfalva II.: Orosz – Tóth Z., Petrovics, Simon, Jeney, Sági, Márkus (Vincze), Ágoston, Rabijász, Szabó R. (Gergelyfi), Topp. Vezetőedző: Simon József Attila.

Gól: Kovács A. (15′), Ruzsás (40′), Szedlák (50′), Lepsényi (73′) illetve: Rabijász (58′).
Sárga lap: 2-2
Kiállítva: Kovács A. (64′) illetve: Simon (73′)