Magabiztosan nyert a Bakonycsernye a Bodajk ellen

Bár a bodajkiak nagyon fogadkoztak, nem tudták megnehezíteni a csernyeiek dolgát.

Szombaton lépett pályára a bajnoki címért folytatott küzdelemben a Pátkával ádáz harcot vívó Bakonycsernye, amely a Bodajkot látta vendégül. A hazaiak abban a tudatban léphettek pályára, hogy ha csak átmenetileg is, de egy pontra megközelíthetik a listavezetőt egy győzelemmel. A bodajkiak is rendkívül motiváltak voltak: egyrészt szerették volna feledtetni a múlt heti vereséget, másrészt pedig fűtötte őket a visszavágás vágya. Ősszel ugyanis mindhárom pontot elvitte a Bakonycsernye Bodajkról.

A bodajki tudósító a következőképpen számolt be a mérkőzésről:
“Az első félidőben nagyon kiegyenlített játék folyt, küzdöttek a felek, volt helyzet itt is ott is. Először a kapufa mentette meg a hazaiakat a góltól, majd Papp védett órási bravúrral a vendégek kapujában. Majd a sok pontrúgás meghozta az eredményt a csernyének, a félidő utolsó percében egy oldalról beívelt labdát sikerült a hálóba fejelni, ezzel 1-0-ás előnnyel vonultak a csapatok az öltözőbe.

A második játékrészben folytatódott a küzdelem a mezőnyben, míg a hazaiak Fodor két gyors egymást követő góljával pontot tettek a mérkőzés végére. Volt ugyan még húsz perc hátra, de a Bodajk SE nem tudott módosítani az eredményen. Így maradt a 3-0.”

A Bakonycsernye jövő héten Pákozdra látogat, míg a Bodajkra ismét nehéz feladat vár: a dobogós Mány alakulatát fogadják.

Bakonycsernye – Bodajk SE 3-0 (1-0)
Bakoncsernye, vezette: Bíró Dániel (Viniczai Balázs, Szatmári István).

Bakonycsernye: Spandler – Fojtyik, Varga J. (Szolnoki), Schneider, Fodor, Strommer (Boros), Ódor (Flórián), Monostori (Kovács D.), Bobory, Mészáros (Sulák), Kadlecsik T. Technikai vezető: Osgyán Gábor.
Bodajk SE: Papp – Nagy, Pálfi, Kovács, Polczer – Varga (Németh), Palkovics, Bregócs, Hudák – Hársádi (Babicsek) – Valasek (Horváth). Vezetőedző: Kovács Zoltán

Gól: Fojtyik (45′), Fodor (58′, 65′)
Sárga lap: 0-1