Repülőrajtot vett a Pátka

Fejér megye, Fejér Megye II

Remekül kezdte a második félévet az Osz-Car csoport listavezetője, a Pátka csapata: fölényes győzelmet arattak a Kápolnásnyék ellen.

Álmosan kezdte a mérkőzést a hazai csapat, a 6. percben Nagy Zoltán szép lövése után megszerezte a vezetést a Kápolnásnyék, 0-1. A 16. percben Takács Viktor révén egyenlítettek a hazaiak, majd a 31. percben Fülöp Alex is betalált 2-1. A Pátka csapata büntetőt hibázott, míg a vendégek egy beadás utáni öngóllal egyenlítettek, 2-2. Az első félidő 35. percében Orosz indítása után Rózsa Bálint talált be, 3-2.

A második félidőben további 4 gólt szereztek a hazaik, Fülöp Alex, Rózsa Bálint, valamint Takács Viktor kétszer volt eredményes, így kialakult a 7-2-es végeredmény. A Pátka csapata a második félidőben nyújtott jó játéka miatt magabiztosan tartotta otthon a három pontot.

Jók: Farkas (a mezőny legjobbja), Fülöp, Rózsa illetve Mocsári, Peng

Pátka-Kápolnásnyék 7-2 (3-2)
Pátka, vezette: Wittner József.

Pátka: Csikesz – Orosz, Krell, Polányi (Sinka), Fülöp (Herczeg), Kővári, Farkas, Rózsa B., Ihász (Szakács), Nagy F. (Kovács Z., (Füri)), Takács. Edző: Takács Viktor.
Kápolnásnyék: Mocsári – Fényes, Varga J., Őri (Kollár), Bánoczki (Molnár) – Silhány, Csanádi, Kovács, Peng – Kármán (Tombor) – Nagy Z.
Edző: Menus Tamás

Gól: Takács (3), Fülöp (2), Rózsa B. (2) illetve: Nagy. Z., Farkas (öngól)
Sárga lap: 1-3