Huszáros hajrával nyerte a szezonnyitót a Polgárdi! FOTÓK!

A Lajoskomárom vendégként is komoly erőpróbára késztette a Polgárdi csapatát, ám a hazaiak az utolsó negyed órában megrázták magukat, és megfordították a meccset.

A Polgárdi tudósítója így látta az eseményeket:
“A 10. percben a Polgárdi védelme hibázott, ezt Vadászi Bence használta ki. 0-1. A 20. percben Borostyán Balázs súlyos térdsérülést szenvedett, a mentő vitte el.

A 48. percben Holka Szilárd labdaátvételét követően talált a vendégek kapujába. 1-1. A 66. percben Szabó Norbert kapitális hibája sokba került, Vadászi Bence ismét szemfüles volt. 1-2. A 77. percben Farkas Dániel beadását követően Csizmadia Dávid bravúrral talál a vendégek hálójába. 2-2. A 82. percben egy megpattanó labdából 25 méterről Csizmadia Gergő jól eltalált lövéssel szerezte meg a hazaiak győztes gólját. 3-2.”

Polgárdi - Lajoskomárom

kép 1 / 28

Polgárdi – Lajoskomárom 3-2 (0-1)
Polgárdi, vezette: Wittner József

Polgárdi: Szabó N. – Bencze J., Borostyán (Kosztolányi), Csizmadia G., Csrepka Máté – Farkas D., Holka (Balogh R.), Somogyi (Borbás), Spánitz A. (Csizmadia D.) – Szabó B., Tóth P. Vezetőedző: Egerszegi Zoltán
Lajoskomárom: Sári – Berta (Csizmadia R.), Fodor, Kövecses, Kunos – Nyári, Nyul, Posta, Sonkoly (Szakáts) – Szabó Z., Vadászi. Megbízott edző: Csulik Zoltán

Gól: Holka (48.), Csizmadia D. (77.), Csizmadia G. (82.) illetve Vadászi (10., 66.).