Győzött az Adony a Ráckeresztúr otthonában!

Bár a hazai Ráckeresztúr korán vezetést szerzett, már az első félidőben fordítani tudott az Adony, mely végül magabiztos győzelmet aratott.

Az Adony tudósítója így fogalmazott:
“A mi előmenetelünkhöz képest már szinte kötelező volt a győzelem a Ráckeresztúr ellen. Most végre a hajtogatás mentén simult a papír.”

Csorba József, az Adony edzője így tudósított:
“A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, és be is köszöntek egy góllal, majd ezt követően is kihagytak 2-3 helyzetet. Ezt követően az Adony lassan, de biztosan magára talált és megfordította az eredményt 2-1-re, mikor is  Nebucz Ferenc  távoli  lövése, majd Erdei Erchardt 16-osról leadott bombája talált a hazaiak kapujába.

A második félidőben Adony dominált, majd egy szögletből beadott labdát Szántó Patrik fejelt a kapuba. Ezzel be is állította a 3-1-es vendég győzelmet. A  továbbiakban az adonyi helyzetek jellemezték a mérkőzést, és az ellenfél alig tudott kialakítani gólhelyzetet, ám a hajrában az Adony is kihagyott 4-5 óriási gólhelyzetet, így az eredmény a hazaiakra nézve hízelgő.”

Ráckeresztúr – Adony 1-3 (1-2)
Vezette: Czagány Zoltán.

Gól: Bendák (13′) illetve: Nebucz (33′), Erdei (39′), Szántó P. (50′)
Sárga lap: 1-3