Mezőfalván is győzött az Iváncsa!

Ezúttal négyszer vette be ellenfele kapuját a címvédő Iváncsa. A gólszerzők listáján a mezőfalvai kötődésű Márki neve is megtalálható.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:
“A Mezőfalva a Fejér megyei l. osztály hétvégi, 7. fordulójában a listavezető Iváncsa csapatát látta vendégül. A mérkőzés érdekessége volt, hogy Mezőfalva volt vezetőedzője ült a vendégek kispadján.

A hazaiak jól tartották magukat a 22. percig, amikor egy szögletnél három vendég játékos maradt üresen. Balogh fejes góljával szerzett vezetést Iváncsa a 22. percben, 0-1. A gól után kezdte igazán átvenni a mérkőzés irányítását a vendég alakulat. A mezőfalvi, de az Iváncsa színeiben játszó Márki növelte csapata előnyét a 38. percben, 0-2. A szünetre ezzel az állással mehettek a csapatok.

A fordulást követően nem kellett sokat várni az újabb iváncsai gólra. A 48. percben Nagy Attila is feliratkozott a gólszerzők listájára, 0-3. Az utolsó vendég gólt Majláth szerezte a 81. percben, 0-4. Hihettük, hogy ez lesz a mérkőzés végeredménye, de egy szép támadást követően Sági kozmetikázta az eredményt, 1-4.

A Mezőfalva ezzel a várható vereséggel már a veszélyzónán belül van. A kiesőhelyről várja a következő fordulót, ami megint nehéz mérkőzés lesz, ugyanis a második helyen lévő Mór otthonába látogatnak Horváth Csaba fiai.”

Mezőfalva – Iváncsa 1-4 (0-2)
Gól: Sági (90′), illetve: Balogh L. (22′), Márki (38′), Nagy A. (48′), Majláth (81′)