Pátkán hengerelt a Mór, Mayer triplázott

Az eredetileg cserének jelölt, végül mégis kezdőként szóhoz jutó Mayer meghálálva a bizalmat, mesterhármassal járult hozzá a Mór újabb győzelméhez.

A Mór Facebook oldalán a következő tudósítás olvasható:
“A szerdai kupasiker után a bajnokságban léptünk pályára, ahol most mi számítottunk az esélyesnek inkább.

A bemelegítésnél megsérült Handl, így került a kezdőbe Mayer, aki élt a lehetőséggel ugyanis az első félidőben mesterhármast ért el! A 20. percben talált be először, egy kapufáról kipattanó labdát, helyezett a hálóba, 1-0. Az első játékrész végén jó szokásunkhoz híven ismét sikerült eldönteni a találkozót, ismét Mayer lőtt be egy ziccert, majd Osgyán talált a kapuba, 3-0. A félidő végén Mayer szerezte meg önmaga harmadik, csapatunk negyedik gólját, termetéből adódóan egy fejes góllal szomorította a hazai szimpatizánsokat, 4-0.

A fordulás után, talán a hétközi kupameccsnek „köszönhetően” kissé vissza vettünk a tempóból, sok hibával játszottunk. Az utolsó 10 percre azonban maradt így is két gól a tarsolyunkban, Kaszás parádés beadását Végvári fejelte a hálóba, majd Joó Gergő alakította ki a végeredményt egy 100%-os ziccer után mattolta a hazai kapust, 6-0.

Jól alakult a forduló a mi szempontunkból, több rivális is pontot hullajtott így már csak az Iváncsa és a mi csapatunk veretlen a bajnokság során! A héten a szokástól eltérően szombaton lépünk pályára Móron, ugyanis a Bornapok keretében kerül megrendezésre a mi mérkőzésünk is!”

Pátka – Mór 0-6 (0-4)
Gól: Mayer D. (19′, 36′, 45′) Osgyán (40′), Végvári (80′), Joó G. (82′)