Elcsente a pontokat a Polgárdi Mezőfalváról!

Egyéb

Lendületben a Polgárdi, mely utóbbi négy mérkőzéséből hármat megnyerve biztos helyzetből várja a szezon véghajráját. A mezőfalviak ellenben egyre közelebb kerülnek a kieső zónához.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:
“Mezőfalván nem volt szerencsés a hazai csapat. A pontszerzés kényszeres súlya alatt pályára futó Mezőfalva nem tudta összeszedni magát Polgárdi ellen. A vendégek a pihenő előtti percben szereztek vezetést. A szögletből beívelt labdát a kapu előtti keveredésben Bencz János találta el, 0:1.

A szünet után az 59. percben újabb Polgárdi szögletbeadás után talált utat a labda Papp Martin kapujába. Holka Szilárd lövése egyben a találkozó végső eredményét is jelentette. A Mezőfalva továbbra is pont nélkül szerepel a tavaszi szezonban.”