Döbbenet! Meglepte a Baracs a Mórt! FOTÓK!

Óriási lehetőség adódott a Mór számára, hogy az Iváncsa botlását kihasználva közelebb lopakodjon az éllovashoz, ám a Baracs keresztülhúzta a móriak számításait a két 11-essel tarkított mérkőzésen.

A Baracs tudósítója így fogalmazott:
“Baracson az első félidőben többször is kapu elé szorultak a hazai csapat játékosai. A móri nyomást azonban remekül hárították a vendéglátók. A 27. percben kezezésért büntetőhöz jutott Mór, amit Tar Bálint értékesített, 0:1.

A szünet után az 54. percben Baracs is tizenegyest rúghatott. Az egyenlítő találatot Bartók S. Barnabásnak köszönhetik a hazai szurkolók, 1:1. A 65. percben újabb hazai helyzetben Szurma küldte a móri hálóba a lepattanót, így Baracs a papírformát felborítva már 2:1-re vezetett. A találkozó hosszabbításában – 92. perc – Szurma eladott labdájából Tornyai Tamás mentett mórnak egy pontot, 2:2-re beállítva a mérkőzés végeredményét.

A döntetlen inkább Baracsnak dicsőség, hiszen Mór a tabella harmadik helyét, Baracs a 11-et foglalja el.”