Szabályos góltól fosztották meg a Velencét?

Akár a Velence Megye I-es tagságának megőrzése is múlhat azon a – végül meg nem adott – találton, melyet a velencei Pál szerzett a Tordas ellen az utolsó percekben.

Kiss Ervin a Velence részéről így tudósított:
“A 65. percben baloldali vendégakció futott végig a pályán, a labda az üresen álló Vörös Ferenc elé került, aki igazított rajta egyet, és 9 méterről nagy gólt ragasztott a jobb alsó sarokba, 0-1. A 81. percben Gulyás-Kovács Géza 18 méteres szabadrúgást ívelt a kapu elé, jó ütemben érkezett Pál István, és remek fejest küldött a bal alsó sarokba, 1-1. A 88. percben Gulyás-Kovács 30 méterről tálalt a kapu elé, ismét Pál I. robbant be, megelőzte védőjét, és 7 méterről nagy gólt fejelt a bal felső sarokba, de Wittner József játékvezető szabálytalanság miatt nem adta meg az egyébként szabályos találatot. Rajta kívül mindenki tiszta helyzetet látott, hiszen az asszisztens sem jelzett.”

Velence – Tordas 1-1 (0-0)
Velence, vezette: Wittner József

Velence: Krencz – Tóth A., Silhány, Lantos, Harmati – Czifra (Tóth B.), Pál I., Pintér, Rakonczay – Baranyai, Gulyás-Kovács. Vezetőedző: Pavlik József
Tordas: Kires – Kerényi, Hadnagy, Márkus (Szabó T.), Kőszegi- Vörös F., Hermann, Balassa (Héder), Bakos L.- Szabó B., Pongrácz. Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Gól: Pál I. (81.), illetve Vörös F. (65.)

Fotó: feol.hu