Seregélyes: Hétgólos meccsen győzelem a Nagylók ellen! VIDEÓ!

A dobogóra hajtó Seregélyes csapata támadó szellemben lépett pályára a Nagylók otthonában, melynek már az első félidőben meg lett az eredménye. A gólzáporos találkozón Rácz triplázni tudott.

A Seregélyes tudósítója így fogalmazott:
“Remekül kezdtük a mérkőzést, az első perctől kezdve gólra törően játszottunk, sok helyzetet alakítottunk ki. Az első gólig a 20. percig kellett várni. Tizenegyeshez jutottunk, amit Szurovcsják végzett el, viszont a kapus jó irányba dőlt el, így a labdát a mezőnybe ütötte. Szerencsére Rácz odaért és berúgta a kipattanót.

A harmincadik perc környékén a hazai csapat szöglethez jutott, a hosszúra átszálló labdát ismét a kapunk elé ívelték, amit berúgott a csatár, viszont a partjelző emelte a zászlóját, így kifelé szabadrúgással folytatódott a mérkőzés. A 44. percben Princz beadása a felső lécről visszapattant, amire Benczik érkezett és a léc alá rúgta a labdát. 0:2 es eredménnyel mentünk el a félidőre.

Az 54. percben Helbig adott remek labdát Szurovcsjáknak, amit szépen el gurított a hosszúba. Erre a gólra hamar jött a válasz az 56. percben, egy nagy bedobást követően Molnár csúsztatta a hosszúba a labdát. A 65. pecben Rácz iramodott meg és kiszorított helyzetből, de sikerült a kapuba találnia. Az állás így 1:4. A 74. percben egy hazaadást felvett a hazai kapus így közvetett szabadrúgás következett, amit Szurovcsják gyorsan bepasszolt Rácznak és mire a védelem lereagálta volna már a kapuban volt a labda. 86. percben járunk amikor a nagylóki csatár egy az egybe ment Závotkával aki jól jött ki és a labdát találta el először, de a támadó is elesett és a bíró tizenegyest ítélt. Závotka hiába találta el az irányt, Molnár remekül elhelyezte a büntetőt. Nemsokkal később a bíró lefújta a mérkőzést, a végeredmény 2:5.”

Nagylók - Seregélyes

kép 1 / 76

Nagylók – Seregélyes 2-5 (0-2)
Vezette: Domak Ádám

Nagylók: Bíró – Vörös, Tórizs (Asbóth), Szabó E., Lendvai, Erős (Fodor), Molnár T., Faragó, Kulcsár, Répási (Polányi), Polacsek.
Seregélyes: Závotka – Druzsin, Helbig, Miklós, Szurovcsják L., Pintér (Szurovcsják R.), Puszta (Princz), Benczik Cs. (Penzer), Györe, Rácz (Encsi), Ihász (Kű).

Gól: Molnár T. (56., 86.) ill. Rácz (21., 65., 79.), Benczik Cs. (44.), Szurovcsják L. (54.).