Elképesztően izgalmas meccset játszott a Cece és a Nagyvenyim!

A bajnoki címre is esélyes Cece idegenben, a középmezőnybeli Nagyvenyim otthonában lépett pályára hétvégén. A találkozón potyogtak a gólok, hétszer zördültek a hálók.

A Cece tudósítója így fogalmazott:
“Gólokban és helyzetekben gazdag mérkőzést játszott a két csapat. Annyi helyzetünk volt az első félidőben, hogy több meccset is megnyerhettünk volna, mégis 1:1 volt a félidő. Sümegi Ádám remek szólója, és bomba gólja nyitotta meg a mérkőzést, utána fordított a hazai csapat. Bognár Zsolt felső sarkos szabadrúgás gólja visszahozta a meccsbe a csapatot, majd jött Bögyös Ricsi, először fejjel, majd két védőt kicselezve rúgótt hatalmas gólt.

Az a 10 helyzet ami kimarad már csak emlék – remek meccset játszottunk. Tavaszi eredményünk idáig: 4 győzelem, 1 döntetlen.”

Nagyvenyim – Cece 3-4 (1-1)
Vezette: Szűcs Zoltán

Gól: Varga Cs. (41′, 46′), Nunkovics (81′) illetve: Sümegi (19′), Bognár (52′), Bögyös (62′, 83′)
Sárga lap: 0-0

A Cece öregfiúk csapata is pályára lépett a hétvégén:
“Öregfiúk csapatunk egy remek mérkőzésen 2:1-re kikapott a Sárbogárd csapatától. Góllövő: Márkus Krisztián”