A Lajoskomárom nyerte a kiesési rangadót az Aba ellen!

Fontos lépést tett a bennmaradás felé a Lajoskomárom csapata. A hazaiak lehengerlő játékkal, magabiztosan verték a Megye I-es újonc Aba együttesét.

Mosberger Mátyás a Lajoskomárom részéről így tudósított:
“A kiesés ellen menekülő csapatok mérkőzésén bátran kezdett az Aba, a 15. perctől folyamatosan vette át a kezdeményezést a hazai együttes. A 27. percben gyors partdobást követően Kövecses Imre játszott Reichardt Bálint elé, akinek 8 méteres lapos labdája a bal sarokban kötött ki, 1-0. Az 50. percben Czéhmeiszter Attila tört be erőszakosan a kapu előterébe, és az ötös sarkáról nagy erővel lőtte a labdát a léc alá, 2-0. A 79. percben Mészáros Szabolcs elsodorta a gólhelyzetben lévő Berta Lászlót, ezért második sárga lap után kiállította a játékvezető, a büntetőt Reichardt értékesítette, 3-0. A 83. percben Szabó Zoltánt buktatta Sereg Zoltán, az újabb 11-est Fodor Márton váltotta gólra, 4-0.”

Lajoskomárom – Aba-Sárvíz 4-0 (1-0)
Lajoskomárom, vezette: Závotka Csongor

Lajoskomárom: Balogh B. – Nyári, Nyul, Kövecses, Vadászi (Berta), Posta – Vései, Kunos (Dobai), Czéhmeiszter (Csizmadia R.) – Reichardt (Szabó Z.), Fodor. Megbízott edző: Csulik Zoltán
Aba-Sárvíz: Sereg – Mészáros Sz., Tóth R., Lakk, Glócz (Kovács P.) – Madácsi (Galócz), Gyuricza, Esze T., Vinklár – Máyer (Kovács M.), Esze A. Vezetőedző: Bor József Dezső

Gól: Reichardt (27., 79.), Czéhmeiszter (51.), Fodor (83′)
Kiállítva: Mészáros Sz. (78.)