Ráckeresztúron folytatta menetelését az Adony

A legutóbbi öt meccsükből négyet megnyertek Vukaljovicsék.

Az Adony tudósítója így írt:

“Felnőtt csapatunk folytatva a jó szériát a múlt heti 5 gólos győzelem után Ráckeresztúrra látogatott el a 3 pont begyűjtése érdekében. Mindenki azon volt, hogy, a jó széria, jó menetelés ne szakadjon meg.

Az első percekben még nem igazán találták a helyüket, volt több elég durva szabálytalanság, de mintha nem történt volna semmi ment tovább a játék. Az ellenfélnek volt egy-két igazán veszélyes támadás mindkét félidőben, de betalálni nem tudtak. A 26. percben Vukajlovics Péter betalált, és nem kellett sokat várni rá, Fábián Martin is megzörgette a hálót. Félidőben 0-2.

A második félidő nem igazán akart összejönni, voltak helyzetek mind két oldalon, de semmi nem sikerült senkinek. A 88. perben volt egy kiállítás Ráckeresztúr részéről, mire mi kaptunk egy szabadrúgást, melyet Nebucz Márk értékesített, ezzel a végeredmény Ráckeresztúr -Adony 0-3. Újabb 3 pont.

Jelen pillanatban 15 ponttal a 6. hely amit elfoglalunk a tabellán. A hétvégén Seregélyes csapatát várjuk a pályára vasárnap 14:30-kor.”

Ráckeresztúr – Adony 0-3 (0-2)
Ráckeresztúr, vezette: Hudra Károly

MPF Ráckeresztúr: Boza – Csapó (Krámos), Neuvert, Takács B., Lakatos, Borsos, Horváth Á., Habos, Ducsai, Suha, Hartai (Nagy L.).
Adony: Hamar – Csucsai, Budai, Kovács J., Fábián, Bere, Vukajlovics, Szántó, Erdei (Balázs), Kőkuti (Vászon), Nebucz.

Gól: Vukajlovics (26.), Fábián (33.), Nebucz (89.)
Kiállítva: Borsos (88., Ráckeresztúr).

Forrás: Adonyi foci – VSK (Facebook)