Pusztaszabolcs-Adony: Egy gól döntött a szomszédvár rangadón!

Számos gólhelyzet kimaradt az első játékrész során, melyet az Adony dominanciája jellemzett. A gólcsend azonban csak bő egy óra után tört meg. Závotka játékvezető hat lapot is kiosztott a derbin.

adony2161010

Csorba József, az Adony edzője így nyilatkozott:
“A mérkőzés 50-50 százalékos esélyt mutatott a pillanatnyi formát figyelembe véve. A meccs kiegyenlített erőviszonyok mellett indult, majd egyre inkább az Adony került fölénybe az első félidőben. Ebben a játékrészben az adonyiak két-három abszolút tiszta gólhelyzetet is a kidolgoztak, de a hálóba sajnos nem sikerült betalálni. A futballt fejjel is játsszák, az adonyiak pedig sorozatosan rossz döntéseket hoztak a kritikus helyzetekben.

adony3161010

A második félidő elején még folytatódott a kiegyenlített játék, de miután egy szerencsés gólt szerzett a hazai csapat, az Adony már hiába vezetett folyamatos támadásokat, ezekben nem volt erő, így maradt az 1-0-ás hazai győzelem.”

Pusztaszabolcs – Adony 1-0 (0-0)
Pusztaszabolcs, vezette: Závotka Csongor

Pusztaszabolcs: Vágó – Baka G., Schrick D., Baloni, Sebők – Györök, Toldi (Sári), Dombi D. (Tóth N.), Pásztor – Kovács Zs., Nagy V. Vezetőedző: Mondovics Zoltán
Adony: Hamar – Nebucz F., Szántó I., Budai, Szabó B. – Nebucz M., Csucsai, Csányi (Vukajlovics), Erdei (Bere) – Szántó P., Varga Z. (Hollentoner, Pálinkás). Vezetőedző: Csorba József

Gól: Nagy V. (65′)
Sárga lap: 2-4