Öt gólt rámolt a Pátka a Vál hálójába

Nem fogott ki a Vál a megye kettes Osz-Car csoport listavezetőjén. A Pátka tovább robog a bajnoki cím irányába.

Takács Viktor, a hazaiak játékos-edzője a következőképp számolt be a mérkőzésről:
“A mérkőzés érdekessége, hogy a pátkai csapat utoljára 11 hónapja, 2015 áprilisában szenvedett vereséget, akkor éppen a váli csapattól. A találkozó első félidejében nem született gól, a Pátka csak a kapufát találta el.

A második félidő 7. percében már 2-0-ra vezettek a hazaiak, Farkas Gábor és Takács Viktor volt eredményes. A 75. percben ismét Takács Viktor talált be, 3-0. Egy perccel később Farkas Gábor szólója után Ihász Csaba növelte az előnyt, 4-0. A végeredményt Ihász Csaba második gólja állította be a 87. percben, 5-0.

A második félidőben mutatott eredményes játéka miatt megérdemelten nyert a Pátka.

Jók: Csikesz, Farkas, Ihász, Krell (a mezőny legjobbja) illetve Mayer, Zágoni L.”

Pátka – Vál 5-0 (0-0)
Pátka, vezette: Kalauz László (Wittner József, Stumpf Tamás)

Pátka: Csikesz – Orosz (Sinka), Krell, Fülöp (Ihász), Polányi (Szakács), Kővári, Farkas, Rózsa B., Füri, Nagy F., Takács V. Vezetőedző: Takács Viktor.
Vál: Borostyán – Horváth Zs., Mayer, Burián, Kecskés, Pintér, Zágoni R. (Molnár P.), Zágoni L., Németh K. (Hepp Zs.), Németh B., Jakab.

Gól: Farkas (47′), Takács (52′, 75′), Ihász (76′, 87′)
Sárga lap: 3-0