Négy gólt hozott a Pátka és a Lajoskomárom rangadója!

Fordulatos, izgalmas találkozó volt a Megye I-es alsóházi rangadó, melyen a sereghajtó Pátka fogadta a szintén kiesés elől menekülő Lajoskomárom gárdáját.

Pátka tudósítója így fogalmazott:
“Mindkét fél átérezte, hogy a kiesés ellen vívott harc igen fontos állomása ez a mérkőzés. Ennek megfelelően hatalmas elánnal estek egymásnak a csapatok, amelyből az első játékrészben a Lajoskomárom jött ki jobban. A hazaiak két egyéni hibájának, és Fodor Márton nagyszerű helyzetkihasználásának köszönhetően a 24. percben már 0-2 -t mutatott az eredményjelző. A félidő végén Rózsa Bálint szabadrúgásgólja visszahozta a hazai reményeket, 1-2. A második félidőben a szívósan és nagy akarattal játszó Pátka egyenlített Kővári Balázs nagyszerű egyéni alakítása révén, 2-2. Ezt követően felváltva voltak veszélyben a kapuk, ám Csikesz Péter a hazaiak kapusa, valamint a vendégek kemény védekezése megakadályozta, hogy újabb gól szülessen, így igazságos döntetlen született a rangadón.”

Pátka – Lajoskomárom 2-2 (1-2)
Pátka, vezette: Magyar János

Pátka: Csikesz P. – Rózsás (Varga D.), Orosz M., Rózsa, Pusztay (Sinka) – Csikesz L. (Farkas G.), Füri, Vincze, Krell – Kővári B., Fülöp. Vezetőedző: Takács Viktor
Lajoskomárom: Balogh B. – Nyári, Nyul, Kövecses, Kunos – Posta, Vései, Czéhmeiszter, Reichardt – Fodor M. (Csizmadia), Berta. Megbízott edző: Csulik Zoltán

Gól: Rózsa (43.), Kővári (62.) illetve Fodor (3., 24.)