Megcincálta a Vajta bajszát az Adony

A munkavégzések miatt szűk kerettel állt ki a címvédő ellen az adonyi csapat.

Az Adony tudósítója így írt:

“Felnőtt csapatunk Vajtán járt szombaton. Sajnos a munkavégzések miatt nem a megszokott kerettel mentek el, de ezzel is megszorongatták az ellenfelet.
A 9. perben egy kapura tartó lövés megpattant és a saját játékosukról pattant a hálóba, de nem sokáig élvezhettük az előnyt, mert hamar ki is egyenlítettek. A szünetben így 1-1 volt az állás.

A második félidő első perceiben kaptunk egy szabadrúgást ,melyet Szántó Patrik hatalmas erővel elrúgott labdáját csak a háló tudta megállítani, ezzel átvettük a vezetést, 1-2. Mivel nem volt csak 1 szem cserénk, a végére elfáradtunk és Vajta csapata nem csak kiegyenlített, hanem még azon felül kétszer is betalált a kapuba.

Sajnos nem tudtunk pontot szerezni.
Hétvégén Aba-Sárvíz csapatát várjuk a pályára vasárnap 13:30-kor.”

Vajta – Adony 4-2 (1-1)
Vajta, vezette: Somogyvári Attila

Vajta: Joháczi – Szalai (Polyák), Nagy T., Rezicska R. (Lajtos), FEkete, Kovács N. (Sinka), Tóth Zs., Horváth, Szabó Z.(Balogh D.), Fehér M., Szabó E. (Orsós)
Adony: Hamar – Csucsai, Vászon, Budai, Fábián, Bere (Balázs), Szántó P., Vászon, Erdei, Hegedűs, Nebucz.

Gól: Szabó Z. (12., 61.), Polyák (50.), Fekete (59.) illetve: Fehér M. (9., öngól), Szántó P. (48.)

Forrás: Adonyi-foci VSK (Facebook)