Martonsásár: Győzelem a Polgárdi ellen! FOTÓK!

A Martonvásár életben tartotta dobogós reményeit, miután fontos pontokat gyűjtött a Polgárdi ellen. A martoniak látványos akciókból rúgták góljaikat.

“A szép idő ellenére nem volt tömeg a lelátókon, nem estek egymásnak a csapatok, jobbára mezőnyjáték folyt, némi izgalmat csak a saját védelmünk okozott a túlzott magabiztosságával ami néha nem úgy sült el ahogy kellett volna…

Mindkét oldalon több helyzet is volt, de ezek ki is maradtak, rengeteg hibával játszott mindkét csapat. A 39. percben Madaras törte meg a gólcsendet, kényszerítőzött Bozsóval a vendég tizenhatos előtt, a visszakapott labdán még tolt egyet és kilőtte a bal alsó sarkot, 1-0.

A második félidőre nagyobb fordulatra kapcsolt csapatunk, de még mindíg sok volt az eladott labda.
A 79. percben hazai bedobást követően a tizenhatoson belül üresen hagyott Magyar elé került a labda, aki egy igazítás után nagy erővel a kapu közepébe lőtt, 2-0.
Több szép támadást is vezettünk, de a befejezésekbe rendre hiba csúszott, amin kétség kívűl javítani kell ha valamit el akarunk érni az előttünk álló bicskei mérkőzésen ami szombaton 14.30-kor kerül megrendezésre Csákváron.

Zsebben a 3 pont és most ez volt a lényeg, gratulálunk!”