KO: 10-et számolt a Martonvásár a Polgárdira!

A szezont a vártnál valamivel gyengébben kezdő Martonvásár úgy tűnik, kezd formába lendülni, aminek a Polgárdi látta kárát. A szünetben senki sem hitte volna, ami végül a második félidőben történt…

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:

“A mérkőzés gyászszünettel kezdődött, Schubert Lajos és Serák István emlékének adózva.

Az 1. percben Magyar ugratta ki Tokodit, akinek lövését még hárította Berta ,de a kipattanó labdát a menteni akaró Szabó saját kapujába lőtte, 1-0. A 11. percben Kanyónak a tizenhatoson belül a kezére lőtték a labdát, a megítélt büntetőt Cseh magabíztosan értékesítette, 1-1. A 14. percben hamar jött a válasz, Magyar indította Sinant, aki 16m-ről kilőtte a hosszú sarkot, 2-1. A 28. percben Kovács pörgette a labdát Sinan elé, a kifutó kapus alatt 10 méterről talált a hálóba, 3-1. A 34. percben büntetőt hibázott a Polgárdi. A 40. percben egy vendégszög letet Somogyi fejelt a bal felsőbe, 3-2.

Az 53. percben Magyar és Kovács kényszerítőzött a vendég tizenhatoson belül, utóbbi 5 méterről talált a kapuba, 4-2. Az 56. percben Kovácsnak készítették le a labdát, akinek 20 méteres lövése a bal kapufáról vágódott a hálóba, 5-2. A 64. percben Sinan a jobb oldalon félpályáról indulva faképnél hagyta a vendégvédőket, és Cziklint hozta kihagyhatatlan helyzetbe, 6-2. A 74. percben ismét Sinán bolondította meg védőjét, éles szögből kilőtte a jobb alsót, 7-2. A 79. percben Radics 20 méteres lövése kötött ki a hálóban, 8-2. A 84. percben Kővári harcolt meg egy labdáért a vendég tizenhatoson belül, passzából Vörös lőtt újabb gólt, 9-2. A 85. percben Kádár kapott remek labdát és egy átvétel után, a kapu bal oldalába lőtt 16 méterről, 10-2.

Forrás: Martonvásári SK Facebook

Martonvásár – Polgárdi 10-2 (3-2)
Martonvásár, vezette: Wittner József

Martonvásár: Végh – Hernádi, Radics (Telek), Berczi, Kanyó – Magyar B. (Vörös F.), Kovács D. (Cziklin), Kővári F., Szilágyi R. – Sinan, Tokodi (Kádár). Vezetőedző: Patkós Csaba
Polgárdi: Berta – Petrovics (Kókány), Spánitz A. (Fadgyas), Szabó B., Cseh (Schultz) – Tóth V., Farkas D., Tóth P., Holka – Egerszegi, Somogyi E. (Farádi). Vezetőedző: Egerszegi Zoltán

Gól: Szabó B. (1., öngól), Haciouglu (15., 29., 74.), Kovács D. (55., 56.), Cziklin (64.), Radics (79.), Vörös F. (84.), Kádár (86.) illetve: Cseh (13., 11-es), Somogyi (40.)