Kiütéssel hangolt a Vajta U16 az Örökrangadóra!

Fejér megye, Utánpótlás

A hétvégén az U16-os és a felnőtt bajnokságban is ‘El Clásico’-ra kerül sor Fejér Megye déli részén: Cecére látogat a Vajta. A vajtai utánpótlás kitűnő formában várja a derbit.

A Vajta tudósítója így fogalmazott az Előszállás elleni mérkőzésről:
“Remekül indult a mérkőzés. Már a 10. percben 2-0 volt az előnyünk. Ez megadta az alaphangot, a srácok lelkesen, fegyelmezetten játszottak. Szebbnél szebb akciókat vezettek, ez meg is hozta az eredményt. Szeidenléder vezérletével 6-ot lőttünk az első félidőben a gyengélkedő Előszállás kapujába.

Joggal vártuk, hogy a 2. félidő is hasonlóképpen alakul. Azonban a vendégeket felrázta az edzőjük a szünetben. Kiegyenlített játék folyt enyhe hazai mezőnyfölénnyel, kimaradt helyzetekkel. Egy gól itt, egy gól ott.

A múlt heti legnagyobb gólarányú vereség után, a legnagyobb gólarányú győzelmet aratta a csapatunk, mutatva, hogy tudnak egymásért küzdeni. Mindenki dicséretet érdemel.”

Vajta U16 – Előszállás U16 7-1 (6-0)