Kereken tízet lőtt a Cece!

A dobogóra pályázó cecei csapat a hétvégén azzal a Déggel csapott össze, mely a legutóbbi fordulóban magára talált a gyenge tavaszi kezdést követően.

A Cece az előző fordulóban meglepetésre csak döntetlent játszott az alsó házban található Kisapostag ellen. Ellenben a Dég kilencet rúgott az Előszállásnak, ám a mérkőzés esélyese egyértelműen a cecei gárda volt.

A hazaiak korán egyértelműsítették szándékaikat, és már a harmadik percben betaláltak Budai révén. Bő negyed óra elteltével már lényegében el is dőlt a három pont sorsa, a félidőre hat gólra nőtt a vendéglátók előnye.

A folytatásban sem állt le a Cece, a vendégek pedig nem tudtak újítani cserejátékos hiányában. A találkozón egyaránt születtek kisebb-nagyobb találatok. Összesen heten vették ki a részüket a gólgyártásból, a közönség láthatott fejes gólt is, sőt, még a jobbhátvéd is betalált. A különbség akár nagyobb is lehetett volna. Halasi mesterhármasig jutott, Bór pedig duplázott.

Külön kiemelendő, hogy a mindkét csapat sportszerűen játszott, Nagy Tamás játékvezetőnek egyszer sem kellett felmutatnia színes cédulát.

A cecei öregfiúk csapat szintén győzelmet ünnepelhetett a hétvégén, a Kisláng alakulatánál bizonyultak jobbnak, a vége 3-1 lett. A Cece góljait Kovács N., Szikszai L. és Pintér II. Z. szerezték.

Cece – Dég 10-0 (6-0)
Vezette: Nagy Tamás (Hegedűs László)

Cece: Bögyös – Nagy T., Kacz S. (Kacz T.), Fésű, Dascal (Gazsó), Halasi, Huszár (Bosnyák), Budai, Bögyös, Tölgyes, Bór.
Dég: Tóth T. – Borostyán, Fehér É., Mózes, Tóth J., Ruzsa, Molnár, Panyi, Talkovics, Tóth Z. Vezetőedző: Ihász Imre.

Gól: Budai (3′), Halasi (10′, 29′, 49′), Bór (16′, 42′), Nagy T. (45′), Huszár (50′), Tölgyes (56′), Fésű (89′).