Így ünnepelte bajnoki címét az Aba: képek + videó!

Az Aba-Sárvíz legyőzte közvetlen riválisát, a Baracsot a szezon zárófordulójában, így három pontos előnnyel megnyerte a megye kettes Agárdi Termál csoportot. Képgaléria és videó az ünneplésről.

Az abai tudósító így számolt be a mérkőzésről:
“Az Agárdi Termál csoportban a bajnoki cím az utolsó fordulóban dőlt el végérvényesen. A 20. forduló után már az élen álló hazai csapat a 16. percben szerezte meg a vezetést, Lakk Péter jobb oldali szögletét Glócz Zoltán csúsztatta közelről a vendég kapuba, 1-0.  Fél óra elteltével egyenlített a Baracs, egy pontrúgást követően Oroszi László Krisztián fejjel vette be az abai kaput, 1-1.

A második félidő elején a vezetés megszerzése érdekében nagyobb erőket mozgósított a vendég alakulat. Az 54. percben egy kontratámadás végén Glócz Zoltán tálalt Gyuricza Kornél elé, aki egyből a jobb alsó sarokba továbbította a labdát, 2-1.

Az eredmény a továbbiakban már nem változott. Bajnoki címet ünnepelhetett az Aba-Sárvíz FC, és ezzel jogot szerzett arra, hogy a következő szezontól újra a Megyei I. osztályban szerepelhet.”

Aba-Sárvíz – Baracs 2-1 (1-1)
Aba, vezette: Hajdu Balázs (Tóth Bence, Rózsa Dávid)

Aba-Sárvíz: Szabó N. – Nyitrai, Kulcsár, Tóth R., Esze, Lakk, Gyuricza K. (Esze 79′), Madácsi (Fauszt 57′), Varga F., Tóth R., Glócz Z. (Simon M. 89′) Vezetőedző: Bor József Dezső
Baracs: Tóth N. – Mészáros, Oroszi, Éliás (Rozsos 56′), Cséza, Fülöp, Balogh D., Kuti, Szurma, Prókai, Sági. Vezetőedző: Éliás Zsolt

Gól: Glócz Z. (16′), Gyuricza (54′) illetve: Oroszi (30′)
Sárga lap: 3-3