Hetet lőtt az Iváncsa a szezonzárón a Mezőfalvának

Igazi fiesztát rendezett a már biztos bajnok Iváncsa a szezon utolsó mérkőzésén: már a negyedik percben megnyílt a gólcsap.

Lestár István az Iváncsa részéről így tudósított a mérkőzésről:
“Iváncsán ünnepi hangulatban kezdődött a mérkőzés. Már a 4. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat. Szauter ment el a jobb oldalon, beadására Balogh érkezett, aki okosan fejelte vissza a labdát a hosszú sarokba, 1-0.

Lassan csordogált a meccs, a hazaiak irányították a játékot. A 19. percben aztán újra villant Balogh, és önzetlen passzával Berényit hozta helyzetbe, aki 6 méterről a kapuba passzolt, 2-0. Pár perccel később Bartha volt erőszakos és szemfüles, kihasználta hogy a vendégek kapusa és védője nem értették meg egymást, 3-0. A 30. percben Berényi visszaadta Baloghnak a gólpasszt, és egy sakk-matt szituáció után Balogh megszerezte második találatát, 4-0.

Fordulás után sem változott a játék képe, a hazaiak domináltak, minden megerőltetés nélkül. Balogh László sziporkázott, az 51. percben egy egyéni akció végén a jobb összekötő helyéről kilőtte a hosszú sarkot, 5-0. Negyed órával később Balogh újabb gólpasszt osztott ki, most Mondovicsot hozta kihagyhatatlan helyzetbe, 6-0. A 82. percben a fiatal Cziklin Roland is remek labdát kapott amelyet magabiztosan értékesített, 7-0, ezúttal az  előkészítő Egejuru Godslove volt.

A mérkőzés után évadzáró és éremátadó ünnepség volt. A mulatozás nem tartott sokáig, mert az Iváncsa várja a jövő keddi sorsolást az NB III-as osztályozókra.

Jók: az egész hazai csapat (Balogh László a mezőny legjobbja) illetve: Benczik Zsolt, Nagy Márk.”

ivancsaeremmel
Az Iváncsa a Fejér megyei első osztály 2015/2016-os szezonjának bajnoka

Iváncsa – Mezőfalva 7-0 (4-0)
Iváncsa, vezette: Lak Balázs (Nagy Márk, Szabó János)

Iváncsa: Vörös (Gábor) – Balogh L. (Godslove), Szauter, Berényi (Cziklin), Bartha T., Pribék (Márki), Mondovics (Aradi), Jankovics, Sinka, Nagy A., Facskó. Vezetőedző: Miskovicz Bálint
Mezőfalva: Gyalus – Mekota, Nagy M., Bartus (Nagy D.), Balázs, Benczik (Gyöngyösi), Szili Z., Bozóki, Kaszala, Szili Sz., Boros. Vezetőedző: Masinka László

Gól: Balogh L. (4′, 30′, 51′), Berényi (19′), Bartha (24′), Mondovics (64′), Cziklin (82′)
Sárga lap: 0-0