Győzelemmel zárta a szezont a Pátka Etyeken

A Pátka utolsó szezonbeli mérkőzésén az Etyek vendégeként lépett pályára. A mérkőzést tíz emberrel befejező hazaiaknak nem volt esélye a pontszerzésre.

Takács Viktor, a Pátka játékos-edzője így foglalta össze a látottakat:
“Az első félidőben a Pátka több lehetőséget is kidolgozott, azonban csupán egyszer tudták bevenni a hazaiak kapuját: a 37. percben Rózsa Bálint passzából Takács Viktor talált a kapuba, 1-0. A második félidő 47. és 55. percében Fülöp Alex duplázott, ezzel már 0-3 volt az eredmény. A 86. percben Kővári Balázs távoli bombája állította be a 0-4-es végeredményt.

A mérkőzésen a vendégek megérdemelt győzelmet arattak a végig küzdő Etyek ellen. A pátkai csapat köszöni a szurkolók egész éves biztatását!”

Az Etyek Kápolnásnyéken zárja a szezont, a Pátka pedig készülhet a megyei első osztályra.

Etyek – Pátka 0-4 (0-1)
Etyek, vezette: Schweighardt Róbert (Molnár Tibor, Szita László Dániel)

Etyek: Holló – Banszki, Rujp, Kállai, Varga M., Ráczkevey-Eötvös, Tóth G., Tóth J., Torma, Konczi, Mándoki. Vezetőedző: Takács Iván
Pátka: Csikesz – Korell, Szakács, Orosz, Kővári, Nagy F., Füri, Rózsa, Fülöp, Farkas, Takács V. Vezetőedző: Takács Viktor

Gól: Takács V. (38′), Fülöp (47′, 55′), Kővári (86′)
Sárga lap: 2-1
Kiállítva: Ráczkevey-Eötvös (60′, Etyek’)