Gólzáporos meccset játszott a Nagyvenyim és az Alap!

Fejér megye, Fejér Megye III

Kapus is játszott mezőnyben a Nagyvenyim színeiben az Alap ellen. A rengeteg elpuskázott lehetőség ellenére így is nyolc gólt hozott a megye hármas rangadó.

A Nagyvenyim tudósítója így fogalmazott:
“Vasárnap Nagyvenyimen a Horfer Serleg Megyei III. osztály Dél Felnőtt 22. fordulóban csak a kihasználatlan helyzetekből esett több a csapadéknál. Góltermés azonban így is volt bőven.

A Nagyvenyim gyakorlatilag már az első félidőben elvesztette a mérkőzést, mivel Alap négyet is vágott ellenfelének. A találkozó első gólját ugyan a hazai Pap István szerezte, de a folytatásban gyorsan érkezett három vendég találat Takács László, Kisari Máté és Imre Csaba közreműködésével. A 34. percben a nagyvenyimi Nunkovics próbálta még kozmetikázni a félidei eredményt, azonban a 39. percben Kisari újabb találatot vitt be a vendéglátóknak.

Szünidőt követően rengeteg kihagyott helyzet mellett már csak egy-egy gólra futotta a csapatoktól. Először a harmadik gólját szerző Kisari lőtt kapuba, majd a nagyvenyimi Nunkovics iratkozott fel másodszor is a mérkőzés gólszerző listájára. Végül a vendéglátók 3:5 arányban alul maradtak Alap gárdájával szemben. Az összecsapásra jellemző volt, hogy számtalan helyzetet kihagytak a csapatok. Az Alap a szerencsésebb együttesként hagyhatta el a pályát.

A Nagyvenyim megbízott edzője, Gászler Ferenc így nyilatkozott:
“A mai mérkőzés előtt már a 11 játékos összeszedése is nehéz feladat volt, végül egy cserével léptünk pályára. Ráadásul a mezőnyben volt olyan is, aki eddig kizárólag csak kapusként lépett pályára. Az ellenfél hajtós, küzdős csapatként vetette magát ránk, s megérdemelten vitték el Nagyvenyimről a 3 pontot. Nehéz helyzetben van a csapatunk. Remélem, hogy a maradék 4 meccsen is becsülettel ki tudunk állni.”

Nagyvenyim – Alap 3-5 (2-4)
Nagyvenyim, vezette: Jakab Z.

Nagyvenyim: Juhász – Kovács A., Jánoki, Mészáros, Gászler (Büki 77.), Pásztor Bá., Nunkovics, Kántor, Szabó G., Pásztor Be., Pap.
Alap: Szalai – Bölcskei B., Kisari (Bölcskei J. 79.), Major (Kaszás M. 35.), Imre, Takács (Toldi 88.), Kaszás P. (Lakatos 67.), Fenekes, Cseke (Márkus 88.), Bauer B., Bauer Á.

Gól: Pap (3.), Nunkovics (34., 62.) illetve: Takács (9.), Kisari (20., 39., 56.), Imre (26.).