A bronzra hajtó Seregélyest fogadta az LMSK

Fejér megye, Fejér Megye II

Küzdelmes mérkőzést játszott egymással a Lepsény és vendége, a Seregélyes. A döntetlen szagúnak tűnő ütközet végül a hajrában dőlt el. Tudósítás és fotógaléria a hajtás után!

Az LMSK tudósítója így látta az eseményeket:
“A dobogó esélyes Seregélyes csapatát láttuk vendégül vasárnap. Nagy iramban indult a találkozó, mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek. A 36. percben megszerezték a vezetést a vendégek, a szünetig több gól nem esett.

A második játékrész is jó iramot hozott, a 62. percben egalizálni is tudtuk az eredményt Mocher találatával. A 76.percben ismét megszerezte a vezetést a Seregélyes, amit meg is tudtak tartani a mérkőzés végéig, mivel helyzeteinket nem sikerült gólra váltanunk. Egy döntetlent mindenképpen megérdemelt volna a csapat ezen a küzdelmes, de egyébként sportszerű mérkőzésen.”

A Seregélyes tudósítója így fogalmazott:
“Csapatunk vasárnap Lepsénybe látogatott, ahol tudtuk, hogy nem lesz egyszerű pontot, pontokat elhozni. Az első 15-20 percben nyomtak is a hazaiak, de szerencsénkre Závotka a szombat esti teljesítményét átmentette másnapra és 3 hatalmas bravúrt mutatott be, tartva a csapatban a lelket. Kezdett kiegyenlítődni a mérkőzés, aminek a tempóját sajnos csak a játékvezetők nem tudtak követni, de Rácz Gerit ez nem zavarta: újra elsült a lába, és a 36. percben megszerezte nekünk a vezetést. Félideig ez is maradt az eredmény.

A második játékrészben egyre több szabálytalanság és helyzet alakult ki, ráadásul a pálya minősége is hagyott kívánni valót maga után. Nem igazán segítette technikás középpályásainkat a gödörrel telitüzdelt “létesítmény”, de a játékvezetőt sem: Nagy Balázst faultolták le a mi térfelünkön, CSAK a spori nem látta, pedig lent is maradt a mi 6-osunk. Ebből lekontráztak minket, és 1-1-re módosult az állás a 61. percben. Újabb két alkalommal Ervinre volt szükségünk azért, hogy ne fordítson az ellenfél. Azonban a parádésan beszálló, mindössze 16 éves Kű, két óriási labdát osztott ki. Először Ráczot ugratta ki, akinek a lövését még védte a lepsényi kapus, viszont rá 5 percre, a 76. percben a bal oldalon elviharzó Szurovcsják L. elé tálalt, aki tavaszi formájához híven félig sérülten is megrúgta a maga szokásos gólját, amivel megnyerte nekünk a meccset.

Szeretnék gratulálni az egész csapatnak, nem volt könnyű behúzni és köszönjük a szurkolást. Plusz, hogy minden idegenbeli meccsen többen vagyunk, mint a hazaiak és ZÚG az “álééééé!!! Hajrá Seregélyes!!!” A most érettségiző Benczik Csabesznak és Rapai Martinnak pedig sok sikert kívánunk!”