Fékolajat ittak az LMSK játékosai?

Fejér megye, Fejér Megye II

Hihetetlen bravúrt mutattak be a legutóbbi játékhéten az LMSK labdarúgói, ám jó teljesítményüket nem tudták átmenteni a Besnyő-Iváncsa II elleni mérkőzésre.

Az LMSK tudósítója így fogalmazott:
“LMSK helyzetekkel indult a mérkőzés. Az első negyed órában minimum hárommal kellett volna vezetnünk,de a kihagyhatatlant is sikerült kihagynunk. A 28.percben aztán egy kapu előtti kavarodásban Baráth Bence szemfüles gólt lőtt, 0-1. A félidő előtt egyenlítettek a hazaiak egy elkerülhető fejesgóllal, így egál volt a szünetben.

A második félidő maga volt a rémálom számunkra. A csapatból több játékosunk mintha fékolajat ivott volna, így vendéglátónk kénye-kedve szerint támadhatott és sorozatos hibáinkat kihasználva még öt gólt rámolt a hálónkba. Halvány árnyéka voltunk önmagunknak a múlt heti teljesítményünkhöz képest, így kínos vereséget szenvedtünk az egyébként jelentősen megerősített Besnyő otthonában.”

Besnyő-Iváncsa II – LMSK 6-1 (1-1)
Vezette: Gere Sándor

Besnyő-Iváncsa II: Szilágyi – Lehel (Restár), Hepp, Bór, Takács (Kovács J.), Deli, Mágocs, Fülöp (László), Mészáros, Béni, Szedlák (Molnár N.). Edző: Rákász Kornél.
LMSK: Dicső – Kovács I., Gyenis,
Zalatnai, Mocher, Horváth A., Csizmadia, Lázár, Halász, Baráth (Bagó), Nasta (Zsiga).

Gól: Fülöp (34.), Deli (50.), Mágocs (57.), Hepp (61., 82.), Csizmadia (öngól, 65.) ill.: Baráth (28.).