Élő online közvetítés – Kövesd nyomon a XVII. Fehérvári Futballfesztivál végjátékát!

Elérkezett a XVII. Fehérvári Futballfesztivál a végjátékhoz. Két negyeddöntő is büntetőpárbajjal dőlt el, a legjobb négybe határon túli gárda is bejutott.

Délután a Negyeddöntőkkel folytatódik a program:
13:30-14:00 „A” I.-IV. Imperial Wet Csíkszereda – Masterplast 4-1
14:00-14:30 „B” II.-III. Főnix FQL System – FTK Építő Kft. 1-1 büntetőkkel: 1-2
14:30-15:00 „C” V-VIII. Karmacsi Autó Shell – Workerline Villanegra 2-2 büntetőkkel: 8-7
15:00-15:30 „D” VI-VII. BEREGVIDÉK – Sárépszer Kft. 0-2

A legjobb négy csapat megmérettetése előtt újabb gálamérkőzés következik:
15:30-16:15 KÖZÉLETI GÁLAMÉRKŐZÉS (Szünetben: Tombola I.) 4-4

Az Elődöntők párosítása:
16:15-16:45 „A” győztese – „C” győztese Imperial Wet Csíkszereda – Karmacsi Autó Shell 4-0
16:45-17:15 „B” győztese- „D” győztese FTK Építő Kft. – Sárépszer Kft. 1-3

A Videoton FC számos korábbi és jelenlegi legendája pályára lépett a klub alapításának 75. évfordulójának alkalmából rendezett gálamérkőzésen:
17:15-18:00 VIDEOTON FC RETRO PIROS – VIDEOTON FC RETRO KÉK GÁLAMÉRKŐZÉS 6-6

A bronzmérkőzés és a döntő eredményét élőben követhetik nyomon kedves olvasóink, e cikkben folyamatosan frissítjük az eredményt!
18:00-18:30 Mérkőzés a III. helyért (Szünetben: Tombola II.) Kamacsi Autó Shell – FTK Építő Kft.
Az első félidőben 1-1 gól született.
A második játékrészben ismét 1-1 alkalommal vették be egymás kapuját a felek, így büntetők következtek.
A Kamacsi Autó Shell 2-1-es FTK vezetésnél elhibázta a büntetőjét, az FTK viszont berúgta a harmadikat is, így megszerezte a bronzérmet.
Kamacsi Autó Shell – FTK Építő Kft. 2-2 (1-1) büntetőkkel: 1-3

18:30-19:00 A torna döntője, mérkőzés az I. helyért Imperial Wet Csíkszereda – Sárépszer Kft.
A félideig 2-1-es előnyre tett szert az Imperial Wet Csíkszereda.
A második félidőben fordulatot vett a mérkőzés. A Sárépszer megfordította az eredményt.
A lefújás előtt tömegjelenet alakult ki, de sikerült végül megfékezni az indulatokat.