Cece: Egy döntetlen és egy győzelem a hétvégi mérleg

A ceceiek erős hétvégén vannak túl, három nap leforgása alatt két edzőmérkőzést játszottak.

Július 22-én pénteken a németkéri csapat látta vendégül a Cecét. A hazaiak tudósítása a mérkőzésről:
“Péntek délután a németkéri csapat meghívására edzőmeccset játszottunk. Mivel edzés helyett jobb egy mérkőzés, ezért, ha kicsit foghíjasan is de lejátszottuk a meccset. Volt egy-két új játékos is, aki körülnézett az öltözőben, hogy jó helyen jár-e – mert kicserélődött az egész csapat – de a meccsen már ez nem annyira látszott. Az elején ismét volt 1-2 védelmi hiba – de ilyen összeállításban még nem játszottak együtt – és az ellenfél 2 gólt is lőtt, amire Bartók Dávid válaszolt egy hosszú felső sarkos lövéssel. Utána kaptunk egy 11-est, de kezdett feléledni a csapat, mint múlt vasárnap, és az utolsó 20 percet jól megnyomták a fiúk. Előbb Czinka Krisztián cselezte ki még a kapust is, úgy lőtt szép gólt, majd egy kapu előtti kavarodás végén Bognár Zsolt kezelte le a labdát és vágta a kapuba, így 3-3 lett a vége. A végén megvendégelték az egész csapatot étellel, itallal, amit köszönünk a németkéri vezetőknek.”

Július 24-én vasárnap 17:00-tól hazai környezetben lépett pályára a Cece, az Alap együttesét fogadták. Erről így számolt be a cecei tudósító:
“A nagy meleg az első félidőben alaposan rányomta a bélyegét a játékra, a játékosok mindent egy kicsit lassabban csináltak. Az ellenfél ekkor még jól tartotta magát, különösen Major Máté volt elemében, akit jóformán szabálytalanul sem tudtak megállítani. Később aztán előjött a tudásbeli különbség, és erővel is jobban bírták a cecei játékosok, így sima hazai győzelem született. Cece-Alap 7-3.”