Reichardt dupla, Sárszentágota győzelem Dégen

A megerősödött Sárszentágota új szerzeményének is köszönhetően aratott győzelmet a hatgólos mérkőzésen.

Nagy Dávid, a Sárszentágota szakosztályvezetője így foglalta össze a Dég elleni edzőmérkőzésen történteket:
“Sárszentágota csapata szombaton 2 órakor játszott edzőmérkőzést Dégen a helyi felnőtt csapattal a Dégi falunapok keretein belül. A nagy melegre való tekintettel 2×40 percben állapodtunk meg a mérkőzés időtartamáról és mindegyik félidőben 20 perc eltelte után ivószünetet tartottunk.

A meccset kicsit aktívabban kezdte a dégi csapat, 10-15 perc leforgása alatt 2-3 szép támadást is vezettek. Az első ivószünetet követően magunkra találtunk, és meg is szereztük a vezetés az egyik új igazolásunk jó voltából egy gyönyörű távoli lövésből, Reichardt Roland volt eredményes.

A második félidőben az elfáradó dégi csapat ellen sorra alakítottuk ki a helyzeteket, ziccerek maradtak ki. Knapp Kornél 5 percen belül 2 szépség díjas találatával már 3-0 vezettünk! Ivószünet után magára talált a dégi csapat, vagy kicsit kiengedtek a fiúk. Fel is zárkóztak 3-2-re egy szép támadás és egy jogos tizenegyes után, de a kapusunknak, Golenya Gábornak köszönhetően megmaradt az egygólos előnyünk. A nagy hőség ellenére elég jó iramú meccsen Reichardt Roland is duplázni tudott egy káprázatos góllal, így alakult ki a 4-2-es végeredmény a Sárszentágota javára.

A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy 6-7 100%-os ziccer is kihasználatlanul maradt részünkről. Biztató a jövőre nézve, és szeretnék előrébb lépni a bajnokságban az új igazolásokkal közösen! Vasárnap hazai pályán Perkáta következik a Kupában.”

Dég – Sárszentágota 2-4 (0-1)
Helyszín: Dég

Sárszentágota: Golenya – Virág F., Schneider , Kiss J., Kiss A. – Virág L., Knapp, Kálmán, Rácz, Budai – Reichardt. Vezetőedző: Márton József
Csere: Nagy Zs., Horváth, Nagy B.