Az Előszállás otthonában nyert a Cece, Czinka duplázott

Már a hatodik percben megszerezte a vezetést a Cece a bombaformában lévő Czinka révén. A mérkőzést végül magabiztosan nyerte Menyhárt Tamás csapata.

A Cece tudósítója így fogalmazott:
“Csapatunk a mérkőzés elejétől kezdve támadólag lépett fel, és a 19. percben már 2-0-ra vezetett is Czinka Krisztián remek góljainak köszönhetően. A második gól előtt Budai Gabi cselezte ki az egész védelmet és adott gól passzt. Azután 3-4 nagy lehetőség is adódott játékosaink előtt, de rossz döntést hoztak, vagy elkönnyelműsködték a jobbnál jobb helyzeteket.

A második félidő egy hatalmas Lakatos Gyuri góllal indult, nagyjából 28 méterről lőtte ki a jobb felső sarkot. Az ellenfél nem adta fel, mert Bögyös Ricsi remek védései is kellettek, hogy ne kapjunk gólt. Átvették a játék irányítását, vagy játékosaink fáradtak el, de mindegy mert kivédekezve magabiztos győzelmet aratott a csapat. A végén még két előszállási játékost – Kercza Jánost és Bognár Pétert – is kiállított a játékvezető, de ez már nem befolyásolta a végeredményt.”

Előszállás – Cece 0-3 (0-2)
Előszállás, vezette: Orosz Gábor

Előszállás: Húsvéth – Kercza, Kiss Gy., Tibold (Ecsedi, Bognár M. – Bognár P., Béres L., Vászon G., Csuka (Vászon Zs.) – Bánóczki (Kovács Zs.), Németh F. Vezetőedző: Masinka Csaba
Cece: Bögyös R. – Czinka, Bognár Zs., Horváth B., Lakatos – Sebestyén, Szabó A., Budai G., Csizmadia K. – Kovács Z. (Barabás), Tóth I. (Bögyös A.). Vezetőedző: Menyhárt Tamás

Gól: Czinka (6′, 19′), Lakatos (46′)
Kiállítva: Kercza (85′, Előszállás), Bognár P. (90′, Előszállás)