Zsinórban a negyedik rovást is bevéste mindkét adonyi csapat

Miután az adonyi ifi csapat szombaton 6-4-es győzelmet aratott, a felnőtt csapat sem szakította meg győzelmi sorozatát Enying ellen.

Csorba József, az Adonyi VSK edzőjének értékelése:
“Az Enying a tabella ötödik helyén állt a fordulót megelőzően, az adonyiak viszont a 10. helyen. Ezért nehéz mérkőzésre számítottam, ami a találkozó elején be is igazolódott. Kiegyenlített játék után az adonyiak kihagyott nagy gólhelyzetét követően a vendégek megszerezték a vezetést egy kontratámadásból. Erre még az első félidőben sikerült válaszolni, így döntetlennel vonultak le a csapatok pihenőre.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Egy elcsípett adonyi gól

A második játékrész első 20-25 percében egyértelműen a VSK dominált, ami két rúgott gólban realizálódott. A magabiztos előny birtokában – annak ellenére, hogy az Enying játékában nem volt benne a gól – mégis az Enying talált újra a hálóba a mérkőzés vége előtt 15 perccel. Ennek köszönhetően igen izgalmasra sikeredett a hajrá. Talán még a döntetlen is benne volt a meccsben, de a kidolgozott helyzetek alapján, talán a szerencsével együtt, Adony megérdemelten győzött. ”

Újabb adonyi gól készülőben

Adony- Enying 3-2 (1-1)
Adony, vezette: Varga György (Dolmány Tamás, Kasza Zsolt)

Adony: Fülöp – Nebucz, Müller (Németh T.), Pálinkás, Oláh, Broschek (Böjte), Szántó I., Szabó B., Erdei, Szántó P., Varga. Vezetőedző: Csorba József
Enying: Dobai – Vas T. (Lángos), Kalló, Pereces, Mészáros (Blaski), Zsifkovics, Fekete, Harangozó, Horváth B. (Nagy L.), Durs. Vezetőedző: Vas Tibor

Gól: Szántó P. (25′, 55′), Erdei (60′) illetve: Durso (11′), Harangozó (73′)
Sárga lap: 3-3

Úgy robbant be az adonyi csatár, hogy csak úgy porzott

Az ifjúsági mérkőzésen 6-4-re győzött az Adony, erről így számolt be Csorba József:
“Soros ellenfelünk az Enying a tabellán egy helyezéssel, két ponttal lemaradva mögöttünk foglal helyet. Ezért szoros mérkőzést vártunk, amit tetézett, hogy összeállítási gondjaink is voltak. Ennek megfelelően az első félidőben az ellenfél jó játékkal vezetést is szerzett 3-4-re. A második félidőben feltámadt az Adony, elől elkezdtük rúgdosni a gólokat, így megérdemelten nyertük meg ezt a mérkőzést. Előfordult ugyan a meccs hevében egy sportszerűtlen momentum is, de ezt a játék hevére írjuk.”

Adony U19 – Enying U19 6-4 (3-4)
Gól: Szántó Patrik (4), Pajzs Milán (1), Broschek Patrik (1) illetve: Boda (2), Bocskai (2)
Kiállítva: Vukaljovics (89′) illetve: Bocskai (68′), Pómizs (89′)