Vitatott 11-es döntött a Pátka és a Sárbogárd meccsén!

Az újonc Pátka és a Sárbogárd döntetlen szagú mérkőzést játszott egymással. A három pont sorsát egy erősen véleményes büntető döntötte el.

Polányi János a Pátka részéről így tudósított:
“Szeles, hideg időben vette kezdetét az összecsapás, amelyen egyik fél sem tudott igazán a másik fölé kerekedni. A félidő közepén Horváth Ádám veszélyeztette a hazai kaput látványos mozdulattal, de Csikesz Péter hárította a próbálkozást, majd Farkas Gábor távoli lövése kerülte el kevéssel a vendégkaput. Alig akadt helyzet a mérkőzésen, érezhető volt, hogy akár egy megingás, vagy egy váratlan megoldás eldöntheti a meccset. Ám a játékvezető úgy gondolta, hogy előlép főszereplővé és megajándékozza a Sárbogárdot egy büntetővel az első félidő hajrájában, amelyet Horváth Ádám révén értékesítettek 0-1.

A vezetés birtokában a vendégcsapat remekül védekezett, szinte hiba nélkül állították meg a hazaiak próbálkozásait, amikor hibáztak, akkor pedig a pátkai támadók nem tudtak élni a lehetőséggel, így maradt az egygólos vendéggyőzelem.”

Pátka – Sárbogárd SE 0-1 (0-1)
Pátka, vezette: Bíró Dániel

Pátka: Csikesz P. – Orosz, Rózsás, Füri, Kővári B. – Fülöp, Takács V., Nagy F. (Rózsa B.), Farkas G. – Krell (Varga D.), Sinka (Csikesz L.). Vezetőedző: Takács Viktor
Sárbogárd: Deák M. – Gráczer G., Kőkuti, Nagy Á., Horváth I. – Vámosi D. (Varga T.), Tóth Zs. (Lajtos), Laták, Boros B. (Gráczer Bálint) – Horváth Á., Gráczer Bence. Vezetőedző: Gracza Tibor

Gól: Horváth Á. (41′, 11-esből)