Visszatért a győzelem útjára a Kápolnásnyék!

Fejér megye, Fejér Megye II

Sikerült javítania a KVSE csapatának a múlt heti kupa kudarcot követően, és magabiztos győzelemmel tapad a két százszázalékos csapatra.

Menus Tamás, a KVSE vezetőedzője így számolt be csapata legutóbbi bajnoki mérkőzéséről:
“A múlt heti Fehérvárcsurgó elleni botlás és a hét közbeni kupától való búcsúzás után a KVSE csapata a bajnokságot gyengén kezdő kőszerhegyi alakulatot fogadta. A KVSE a forduló előtt a 3., míg a Kőszárhegy a Pákozdot megelőzve a 15. helyen állt.

A kezdő sípszó után a Nyék nekiugrott ellenfelének és a mérkőzés elején rögtön megszerezte a vezetést. Varga J. tört be a 16-oson belülre, egy vendég védő buktatta, 11-es! A sértett a büntetőt a kapu jobb oldalába vágta (1-0). A gól után is nagy nyomás alatt volt a vendék kapu, de vagy a nyéki támadók döntöttek rosszul, vagy éppen Berkei mutatott be földöntúli bravúrokat .A félidő vége előtt néhány perccel egy szöglet után ismét Varga J. talált a hálóba (2-0). A hazaiak védelme talán már képzeletben az öltöző hűvösében ücsörgött, amikor is a kőszárhegyiek megmutatták, hogy tudnak ők focizni is. Egy formás kontratámadást követően Vöröst ugratták ki, ő pedig bombagólt ragasztott Mocsári kapujába (2-1).

A második félidőben a vendég csapat az egyenlítés reményében kijött a sündisznó állásból és megpróbálta megszerezni legalább az egyik pontot. A 60. perc környékén viszont végleg eldőlt a három pont sorsa. Berkei rontott ki a kapujából, de a labda helyett csak Konczi lábát sikerült eltalálnia, büntető és a kapus a kiállítás sorsára jutott! Ehhez a büntetőhöz is Varga J. állt oda és ismét higgadtan értékesítette (3-1). A 77.percben egy jobb oldali beadásra  Szilasi érkezett a legjobb ütemben és a kapus mellett a hálóba gurított (4-1). A KVSE csapata megérdemelten nyerte meg a mérkőzést és tartotta otthon a három pontot.”

menthol600Ideje megünnepelni a győzelmet! Fergeteges karaoke party a Menthol Karaokeval!

Kápolnásnyék-Kőszárhegy 4-1 (2-1)
Kápolnásnyék, vezette: Szabó Attila

Kápolnásnyék: Mocsári – Silhány T., Szilasi, Peszeki, Gerhát – Silhány F. (Höltzl), Szentgyörgyi (Jung), Varga J., Peng (Kovács M.) – Ribi, Konczi. Molnár G. Vezetőedző: Menus Tamás
Kőszárhegy: Berkei – Varga A. (Nádi), Tóth K., Vass, Horgos – Vörös G., Vágner, Borsos, Nagy L. (Bognár R.) – Fésű (Grega), Osváth. Vezetőedző: Simon Gyula

Gól: Varga J. (5′, 39′, 66′), Szilasi (77′), illetve: Vörös G. (44′)
Kiállítva: Berkei (65′)