Vármegye I: Rangadót nyert a Bodajk, Balogh vezérletével nyert a Főnix

Pontokat hullajtott a Lajoskomárom és a Tordas.

Vármegyei I. osztály Felnőtt 6. forduló

A szombati mérkőzésekről már írtunk, nézzük, mi történt vasárnap!

A Bodajk nyerte az alsóházi rangadót a Csór ellen. Katóka Richád József gólja döntötte el a mérkőzést, amely a találkozó 60. percében született.

A Sárosd már a második percben megszerezte a vezetést Lajoskomáromban Klémán Máté góljával. A sárosdiak kilencese a 75. percben is betalált, így meglepően simán nyert a vendég együttes.

A MÁV Előre Főnix számára nem okozott gondot a Martonvásár legyőzése. A veterán csatár, Balogh László kétszer is mattolta a martoniak védelmét, rajta kívül Pápai Kristóf szerzett még gólt.  A Főnix továbbra is veretlen mérleggel vezeti a táblázatot.

A Tordas az első félidő derekán Somogyi Benedek révén előnybe került Ercsiben. A hazaiak a játékrész hajrájában egalizáltak György Kristóf Norbert találatával. A szünet után már nem rezdültek meg a hálók, így maradt az 1-1.

2023. 09. 23. szombat 14:00
Kápolnásnyék – Mezőfalva 4-3 (2-1)

2023. 09. 23. szombat 16:00
Sárbogárd – Enying 4-1 (2-1)
Mány-Bicske II. – Mór 1-3 (1-2)

2023. 09. 24. vasárnap 16:00
Bodajk – Csór 1-0 (0-0)
Lajoskomárom – Sárosd 0-2 (0-1)
MÁV Előre FC Főnix – Martonvásár 3-0 (1-0)