Tízgólos meccsen nyert a Tordas II, Vida négyet lőtt!

Elképesztő formában a tordasi Vida, aki az utóbbi időben halmozza a gólokat. Csapata magabiztosan nyerte a Vereb-Pátka II. elleni elhalasztott mérkőzés pótlását.

A Tordas II. tudósítója így fogalmazott:
“Szintént szombaton, még rosszabb körülmények között a Hercku István által irányított megyei III. osztályban szereplő együttesünk fogadta a Vereb-Pátka alakulatát. A folyamatos esőzésnek köszönhetően ekkorra már lényegében alig volt normálisan focizható része a center pályának, így erősen át kellett alakítani a taktikát, de a csapat jól alkalmazkodott. A Csizmazia, Molnár, Varga, Farkas Ö., Sztyélik P., Fischer, Szabó, Hadnagy, Márkus, Vida, Szalay kezdővel felálló keret eredetileg a 3. fordulóban kellett volna megbírkózzon a vértesiekkel, azonban a halsztott mérkőzésre végül csak most került sor.

A találkozó a várakozásoknak megfelelően indult, és lényegében az egész meccs során a vendégek térfelén folyt a játék. Vida révén már az 5. percben megszerezte a Tordas a vezetést, majd a csatár mesterhármasának és Szabó fejes góljának köszönhetően a félidőben már 4:0 volt az állás. A második játékrészben aztán Szalay is mesterhármasig jutott, de Vida és Fischer is gólt tudott szerezni, így a tordasiak összesen 9 gólig jutottak. A vendégek szépítő találata az 57. percben esett, ekkor egy hazagurított labda akadt el a pocsojában és a kilépő Cseke a kapu bal oldalába lőtt. A győzelemnek köszöhetően megye III-as csapatunk összesen 3 mérkőzés óta tartó győzelmi szériával zárta az őszt, így frissen alakult keretünk a tabella 7. helyről várhatja majd a folytatást tavasszal.”

Tordas II. – Vereb-Pátka II. 9-1 (4-0)
Gól: Vida (5′, 11′, 38′, 73′), Szabó T. (23′), Szalay Sz. (50′, 53′, 82′), Fischer (62′) illetve: Cseke (57′)