Szárnyal a Mór! Ismét négyet vágott az éllovas!

Úgy tűnik, jól sikerült a Móri SE felkészülése, hiszen sorozatban második meccsét is magabiztosan nyerték a piros-feketék. Az új igazolások ismét kiválóan teljesítettek.

A Móri SE tudósítója így fogalmazott:

“A múltheti fölényes győzelem után ezúttal idegenbe látogattunk, ahhoz a Polgárdihoz, aki tavaly ugyanitt legyőzött bennünket, szóval mondhatni fűtött minket a visszavágás vágya. Ahhoz a mérkőzéshez képest most nagy változás volt, hogy a pálya játékra alkalmas volt, sőt, kifejezetten jó minőségű talaj várta a csapatokat.

Egy külső tényező azért akadt, ami befolyásolta a játékot, ez pedig szél volt, ami az első félidőben minket támogatott. Ennek is köszönhetően beszorítottuk ellenfelünket, azonban az utolsó passzokba rendre hiba csúszott. Már a szünetre készültünk, amikor is jött Mayer és egy lecsorgó labdát könyörtelenül a kapuba vágott, 0-1!

A fordulás után Szekeres lemásolta az elmúlt heti gólját, így hamar kétgólos előnybe kerültünk, 0-2! Nem sokkal később egy könnyű síppal megítélt szabadrúgást végezhetett el a hazai csapat, amit ki is használtak, Holka szépen tekert a kapunkba, 1-2! Mielőtt belelkesedett volna ellenfelünk, Véninger egy sistergős bombával lezárta a találkozót! Nagy gól volt, 1-3!

Ezután sorozatos cserék következtek mindkét oldalon, inkább mezőnyben folyt a küzdelem. Bár együttesünk kissé visszavett tempóból, a vége elött öt perccel az egyik cserejátékosunk, Ács tálalt szépen Véningerhez, aki így beállította a végeredményt, 1-4!

Jól kezdtük a bajnokságot, de nem lehet hátradőlni, a héten a két vereséggel kezdő Sárosd csapata látogat hozzánk. Tavaly mindkét találkozón döntetlenre végeztünk ellenük, szóval ismét nehéz 90 perc vár ránk!”