Súlyos vereséget mért a Mány a Bodajkra

Nem sikerült jól a bodajkiak számára az első Bodajkon vívott tavaszi mérkőzésük. A legutóbbi nyolc mérkőzéséből hetet megnyerő Mány alapos verést mért vendéglátójára.

A Mány ugyanolyan magabiztosan nyert, mint tette azt ősszel. A szeptemberi találkozón 6-0-ra nyertek a mányiak. Szombaton hetet lőttek ellenfelüknek, a gólokra ezúttal sem érkezett válasz a Bodajk részéről.

Szeglet Imre a következőképpen tudósított a találkozóról:
“A megyei másodosztály Osz-Car csoportjának huszadik fordulójában Bodajkra látogatott Mány csapata. A hazaiak részéről nagy várakozás előzte meg a találkozót, mert végre saját hazai pályájukon tudták fogadni az ellenfelet, illetve a bodajki srácok szerettek volna pontot, pontokat rabolni a mányi alakulattól.

A mérkőzés elején nagyon nagy elánnal kezdett el támadni a vendég együttes, melynek eredményeként negyed óra elteltével már 2-0 előnyre tettek szert. A mérkőzés további részében a vendégek a további letámadásaikból újabb gólokat szereztek. Sajnos egy rossz mozdulat miatt hátsó alakzatuk tagja, Kovács Norbert súlyos sérülést szenvedett, akit a mentők vittek azonnal kórházba. Ezúton kívánunk jobbulást a megsérült játékosnak.

A második félidőben a vendégek ott folytatták ahol az első félidőben abba hagyták és sorozatos gólgyártásuk a végén 7-0-ás végeredményt hozott.”

A Bodajk SE vezetőedzője, Kovács Zoltán a következőképpen értékelte a látottakat:
“Szégyenlem magam csapatunk mai teljesítménye után. Sajnos nem tudtam a mai mérkőzésre kellőképpen feltüzelni, motiválni a társaságot. Az eredmény teljes egészében tükrözi a két csapat közötti akaratbeli különbséget. Morálisan mélyponton van csapatunk, ebből csak közösen tudunk kijönni, de ehhez mindenkire szükség van a csapaton belül, nem elég csak néhány játékos. Többen nem érzik át mit jelent felvenni a Bodajk SE mezét. Ezen a héten ezen a hozzáálláson kell változtatnunk. Természetesen gratulálok az ellenfélnek.”

Bodajk SE – Mány 0-7 (0-4)
Bodajk, vezette: Szabó László (Trosztmir Márton, Varga Dániel)

Bodajk SE: Papp – Nagy K. (Hársádi), Kovács T. (Horváth K.), Pálfi, Polczer, Palkovics, Bregócs, Magyar, Hudák, Valasek, Babicsek. Vezetőedző: Kovács Zoltán.
Mány: Jarecsni – Schnobl, Kovács N. (Pál Z.), Herczeg, Méhész, Mohácsi, Szabó B., Radovics, Doma (Magony), Nitti (Szabó L.), Jakab (Apostagi).

Gól: Doma (11′, 16′), Nitti (27′), Radovics (42′), Pál Z. (46′, 87′, 88′).
Sárga lap: 3-0