Bravúros etyeki győzelem a Csákvár II. ellen!

Az Etyek hamar talpra állt a múlt heti súlyos vereséget követően. Borítva a papírformát, alaposan meglepték a csákvári labdarúgókat.

Az etyeki tudósító a következőképp számolt be az eseményekről:
“A húsvét vasárnapi mérkőzés éppen az óra állítás napjára esett, ami mint később kiderült a csákvári csapatot viselte meg jobban.

Az előző heti mérkőzések után, és a tabellán elfoglalt helyezésük alapján a vendég csapat tűnt esélyesebbnek. Ennek ellenére az első félidőben az etyekiek felvették a kesztyűt, és teljesen egyenrangú ellenfelei voltak a dobogóra pályázó csákvári csapatnak. Igazi átütőerő nem volt a játékukban,  ezt megérezve veszélyes támadásokba kezdtek a hazaiak. Egy szöglet után röviden szabadított fel a vendég védelem, Borbás Dorián újabb beadását Bartha Péter fejelte a kapuba, 1-0 a 44. percben!

A szünetben a vendégcsapat edzője próbált hatni a játékosaira, de ezen a napon az etyekiek a szebbik arcukat mutatták, és nem volt ellenszer a fegyelmezett játékukra. A második félidő 12. percében Tóth Gergely lefejelt labdáját Bartha Péter terelte a kapuba. Ezzel lényegében el is dőlt a mérkőzés. A továbbiakban is inkább a hazaiaknak voltak lehetőségeik, de ezek kimaradtak. Sajnos ezt nehezen viselték a csákváriak, három hazai játékos is kemény rúgást kapott. Ketten nem tudták folytatni a játékot, helyüket ifista korú játékosok vették át, akik nem is vallottak szégyent.

Az etyekiek a múlt heti kisiklást szép győzelemmel feledtették, viszont ez a győzelem vezéráldozatokkal járt.”

Etyek – Csákvár II. 2-0 (1-0)
Etyek, 100 néző. Vezette: Stumpf Tamás (Schewighardt Róbert, Szabó Csaba).

Etyek: Csanálosi – Varga, Rujp, Kállai, Torma, Tóth G., Tóth J., Borbás, Konczi, Holló, Bartha. Edző: Takács Iván.
Csákvár II: Molnár – Szabó S. (Gulyás G.), Hári, Gulyás J. (Barócsi), Zimmermann, Imrefy (Sebestyén), Gajdos, Gulyás, Loncsár, Lázár (Kalocsa), Krausz (Váli). Vezetőedző: Takács József.

Gól: Bartha (44′, 57′)
Sárga lap: 3-3