Soha ne add fel! Hihetetlen, honnan támadt fel a Szabadegyháza!

A hétvégén Enyingen vendégeskedett a Szabadegyháza. Sokan már elkönyvelték a hazai győzelmet, ám ekkor jött a dráma a véghajrában. Vida az utolsó percben szenzációs szólógólt lőtt!

A Szabadegyháza tudósítója így fogalmazott:
“Az első 8 percben potyogtak a gólok, Zsifkovics és Báles góljára Zsilovics válazolt. A félidő vége előtt egy nagy színészi alakítás után büntetőhöz jutottak a hazaiak, amit Gyergye értékesített.

Szünet után nyomott a Szabadegyháza, ami meghozta a szépítő gólt, Vizi vágta a léc alá a labdát! 3-2. Nagy küzdelem folyt a pályán, mikor egy néző sört locsolt a partjelzőre, ami miatt állt a játék. A hazai néző nem hagyta el a helyszínt…

Az Enying jobban alkalmazkodott a rendbontáshoz és egy kapu elötti kavarodás után Kovács 4-2 re módosította az eredményt. Amikor már úgy tűnt, hogy az Enying otthon tartja a 3 pontot, beindult a Kinizsi! Miklós Zsolt óriási bravúrral kitolta Gergye büntetőjét, ami lökést adott a csapatnak. A 83. percben Horváth T. nem adott esélyt a kapusnak, majd a 89.percben Vida cselezte ki jóformán az egész enyingi csapatot és a kapuba lőtt! A vége tehát 4-4-es döntetlen lett.”

Enying – Szabadegyháza 4-4 (3-1)
Vezette: Domak Ádám (Szatmári István, Trosztmir Márton)

Gól: Zsifkovics (4′), Báles (6′), Gergye (43′), Kovács L. (67′) illetve: Zsilovics (8′), Vizi (49′), Horváth T. (83′), Vida (89′)