Seregélyesi bravúr a Kisláng ellen!

A bajnoki címre hajtó Kislángra komoly megmérettetés várt a hétvégén, hiszen a dobogóra esélyes Seregélyes otthonában vendégszerepelt. A rangadó rendkívül izgalmas hajrát szolgáltatott.

A Seregélyes tudósítója így fogalmazott:
“Ezen a rangadón a második helyezett Kisláng volt az ellenfél. Ősszel ott sikerült 2-1 re nyernünk és ma is az volt a cél, hogy meglepjük őket. Remek egy rangadó volt. Az első félidőben inkább a középpályán volt a küzdelem, kisebb helyzetek akadtak itt is ott is.

A második játékrészben már több helyzetet láthattak a nézők, főleg csapatunknak volt talán több lehetősége is. Szurovcsják László többször is veszélyeztettet lövéseivel és elfutásaival, amiből az egyik lövése kipattant a kapusról és Rácz Gergő sprintelt a labdára, de a kapu torkából sajnos fölé rúgta. Pár perccel később már sikerült betalálnia Szurovcsják L. gólpasszából a 70. percben! De sajnos nem sikerült kihúznunk kapott gól nélkül, mert a 85. percben egy szöglet után betaláltak a vendégek. Megnyomta a végét a csapatunk, de sajnos meg kell elégedni az 1 ponttal, ami nem rossz eredmény, bár inkább nekünk állt a meccs.”

Seregélyes – Kisláng 1-1 (0-0)
Seregélyes, vezette: Varga Gy.

Seregélyes: Závotka – Benczik Cs., Druzsin, Györe, Puszta (Penzer), Princz (Pintér), Ihász (Kű), Miklós, Benczik A. (NagY), Rácz, Szurovcsják L.
Kisláng: Ányos – Juhász M. (Lévai), Árki (Molnár J.), Dudar (Balogh Z.), Simon (Kassai), Juhász J., Komlós, Willerding B. (Kassai), Willerding Zs., Kovács T., Kolonics.

Gól: Rácz (70′) illetve: Komlós (85′)