Sárkeresztes-Soponya: Dráma az utolsó percekben!

A Sárkeresztes győzelmi reményekkel fogadta vasárnap a tavaly még megye kettes Soponya gárdáját. Sokáig úgy tűnt, döntetlen lesz a találkozó, ám a végén jött egy szabadrúgás és a fordulat!

A Sárkeresztes tudósítója így fogalmazott:
“Vasárnap a Soponya csapatát fogadtuk, esős, de futball időben! Keresztesi fölénnyel kezdődött a mérkőzés. Hársádi előtt adódott lehetőség de a 7. percben még nem talált kaput egy szép ollózó mozdulat után. Rá 3 perccel Nagy kiugratását a hosszú felé tekerte, de a kapufa a vendégekkel volt. Aztán a 16. percben már nem hibázott, Geda 40 méteres kereszt passzát jól vette át, és egy csel után a rövid sarokba lőtt, 1-0.

Ezután Keresztesi tűzijátékot láthattak a kilátogatok, Nagy 25 méterről lőtt kapura, hatalmas bravúr kellett a Soponyai kapusnak a hárításhoz. Majd Hársádi 18 méterről a kapusba lőtt. Ezután Imre is bemutatta, hogy nem véletlen 4 gólos.. 30 méterről hatalmas felső kapufat rúgott. Utána jött a zavarodás, Lengyel lesérült egy rossz mozdulat után és amire észbe kaptunk egy jó kiugratás után 1-1 volt az eredményjelzőn. Az első félidő így is maradt.

A második félidőben sokkal kiegyenlítettebb volt a játék, de a Soponya előtt adódott több lehetőség. Azonban csak egy kapufáig, és egy lesgólig jutottak. A meccs vége felé, amikor már mindenki elkönyvelte a döntetlent, jött egy 25 méteres szabadrúgás. Nagy állt a labda mögé, és nem remegett meg a lába, gyönyörűen tekert a rövid sarokba. Ezzel be is állította a 2-1 es végeredményt.

Gratulálunk az egész csapatnak, egy parázs meccset sikerült megnyerni.”

Sárkeresztes – Soponya 2-1 (1-1)
Sárkeresztes, vezette: Szabó Attila

Gól: Hársádi (16′), Nagy Á. (88′) illetve: Radnics A. (28′)