Pünkösd Kupa június 5-én Magyaralmáson!

2017. június 5-én Pünkösd Kupa néven kispályás labdarúgó tornát szervez a Magyaralmás SE és a FEMSZISZ-Székesfehérvár. Június 4-ig lehet jelentkezni a tornára.

A kupára felnőtt (16 év feletti) csapatokat várnak. Elegendő számú nevező esetén külön csoportot indítanak 16 év alatti csapatoknak.

Helyszín, nevezés, időpontok:

• Helyszín: Magyaralmás sportpálya
  • Nevezési díj: 10.000 forint
  • Nevezés: 2017. június 4-ig Deres Józsefnél (06 20 493 0662) és Horváth Istvánnál (06 30 611 6241)
  • Megjelenés: 8:00
  • Mérkőzések: 8:30-tól
  • Eredményhirdetés: 15:00

A tornát füves pályákon, csoportos vagy körmérkőzéses formátumban bonyolítják le a nevezők számától függően. Pályaméret: 40×20 méter. A pályán egyidejűleg 5+1 fő tartózkodhat.

TIPPELJ A JUVE-REAL BL DÖNTŐRE, ÉS LEGYEN TIÉD EGY INGYENES PIZZA! TIPPJÁTÉK>>

Díjazás:
Az első három helyezett oklevelet, érmet, kupát kap. A többi csapat oklevelet vehet át, ezen felül különdíjak is kiosztásra kerülnek.

Verseny és játékszabályok:

• A mérkőzések játékideje 2×15 perc
  • Cserék száma korlátlan, a felező vonalnál folyamatosan, bejelentés nélkül
  • A kapus cseréjét jelezni kell a játékvezetőnek
  • A mérkőzéslabdát a sorsolásban elöl írt csapatnak kell biztosítania
  • A kapus csak kidobással indíthat, a felezővonalat átdobhatja. Játékban lévő labdát kirúghat, kirúgásból akár gólt is szerezhet.
  • Kezdőrúgásból, bedobásból berúgásból közvetlenül nem lehet gólt elérni.
  • A játékvezetők figyelmeztethetnek 2 percre, súlyosabb esetben az egész mérkőzésre ki is állíthatnak, 5 perc múlva a kiállítás egy másik játékossal pótolható.
  • Szabadrúgásnál, bedobásnál három méter távolságot be kell tartani.
  • Óvás nincs.
  • Kapusról sarokrúgás nincs, a hazaadást a kapus nem foghatja meg.
  • Felhívjuk a labdarúgócsapatok és versenyeztetők figyelmét, hogy a kiírás értelmében semmilyen stoplis labdarúgócipő nem használható a mérkőzésen! A játékvezetők stoplisban nem engedik pályára lépni a játékosokat. Csak műfüves, vagy teremcipő használata engedélyezett.