Pontot szerzett a Ráckeresztúr Lepsényben

Ellentétes félidők mérkőzése volt az LMSK-Ráckeresztúr ütközet. Az első játékrészben két góllal elhúztak a vendégek, ám a második negyvenöt perc során egalizáltak a hazaiak.

A Lepsény tudósítója így számolt be a mérkőzésről:
“A Ráckeresztúr csapatát fogadtuk hétvégén. Kötelező pontszerzés reményében léptünk pályára, és ennek szellemében kezdtük a találkozót. A 8. percben azonban ellenfelünk szerezte meg a vezetést egy hatalmas kapusbakit követően. Ezután sorra alakítottuk ki a helyzeteket, de ezeket nem sikerült gólra váltani. A 39. percben szinte ugyanolyan gólt kaptunk, mint az első, így 0-2 volt a szünetben.

A második játékrészben mindent megtett csapatunk az egyenlítés érdekében, ami a 47. percben érett először góllá, amikor is Mocher Dávid talált a kapuba, 1-2. A hátralévő időben számtalan helyzetet alakítottunk ki, de ismét sikerült ezeket kihagyni, vagy a kapufa mentette meg a vendégeket. A 80. percben aztán összejött az egyenlítés, miután Bagó Isti egy kipattanó labdát a kapuba lőtt, 2-2.

Az egy pont mindenképpen csalódás ezen a balszerencsés meccsen, de bízzunk benne, hogy mostmár nekünk lesz szerencsénk a hátralévő mérkőzéseken, de azzal is megelégednénk ha balszerencsénk nem lenne ezután…”

LMSK – Ráckeresztúr 2-2 (0-2)
Lepsény, vezette: Jónás Péter

LMSK: Kovács Z. – Gyenis, Szente B. (Nasta), Bagó (Blaski), Csizmadia Sz. – Sütő (Horváth A.), Lázár, Szántó D., Halász (Baráth) – Cziczinger (Dicső), Mocher.
Ráckeresztúr: Csapó Cs.- Pál I. (Csapó D.), Baranyai, Cseprekál, Czakó (Zsigmond) – Bendák, Aux, Borsos (Lakatos), Hartai – Cseppen, Horváth B.

Gól: Mocher (47′), Bagó (80′), illetve: Horváth B. (8′), Pál I. (39′)