Jó játékkal, de kikapott a Sárszentágota a Szabadbattyántól

Nyolc sárgát, egy pirosat, és csupán egyetlen gólt hozott a megye hármas találkozó. Hiába támadott többet a Sárszentágota, elpártolt tőle a szerencse, emberhátrányban is kihúzták a battyániak.

A Sárszentágota szakosztályvezetője, Nagy Dávid így számolt be a találkozóról:
“Napsütés, kellemes őszi időben kezdődött a meccs. Mindkét csapat visszafogott tempóban kezdett. A 20. percben történt egy nagy csúnya szabálytalanság páros lábbal rácsúsztak Szigetvári Csaba támaszkodó lábára, szerencsére sérülés nem történt. Innentől kezdve az egész mérkőzés kicsúszott a játékvezető kezéből és az egész meccs paprikás jellegű lett: 8 sárga lap és 1 piros!

Elmondhatom, hogy szinte végig támadtuk a meccset de be voltunk oltva ma gól ellen. A 42. percben egy buta hazai szabálytalanság miatt kapott a vendégcsapat egy tizenegyest amit értékesített. Innentől kezdve az egész mérkőzésen feladták a támadás lehetőségét és húztak egy sávot 30 méteren és védekeztek. A második félidőben körülbelül 6-7 100%-os helyzetet hagytunk ki, védett a kapus vagy rúgtuk a kapufára.

A mai meccsen még a szabadbattyáni szurkolók is egyetértenének velem, hogy 1 pontot is csak nagyon de nagyon jó indulattal érdemelt a második helyen tanyázó Szabadbattyáni csapat. Bízom benne, hogy a következő fordulóban már kijön a lépés a csapatnak és áttörik az a görcsösség ami miatt még szerencsénk sincs a meccseken.”

Sárszentágota-Szabadbattyán 0-1 (0-1)
Vezette: Szabó László

Sárszentágota: Golenya – Matányi, Schneider, Nagy Zs. (Sinkovits), Budai – Virág, Knapp, Kálmán, Szigetvári – Reichardt, Fazekas (Rácz Zs.).
Szabadbattyán: Zsidó – Blaumann, Balla K. (Mohácsi), Győry, Horváth F. – Szimán, Méreg (Magda), Balla B., Vinklár – Herczeg, Balla T.

Gól: Méreg (42′)
Kiállítva: Bodor (57′, Szabadbattyán)