Pontot csent a Mezőfalva Ercsiből

Fejér megye, Fejér Megye I

Egyik fél sem lehet elégedett az egy ponttal.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:

“A Mezőfalva ezúttal Ercsibe látogatott. A hazaiak az első félidőben csak az első pár percben voltak veszélyesek. A 20. percben Balázs az ötös környékéről a hálóba lőtte a labdát, 0-1. A mezőfalvi csapatnak ezt követően volt egy hasonló lehetősége, de abból nem született gól. Nem sokkal később Sági Roland kapufát lőtt.

A második félidőben rohamozott a vendég együttes. A hazaiak inkább kontrákra építkeztek, akik szöglethez jutottak a 75. percben és megszerezték az egyenlítő gólt, 1-1. Pár perc múlva a mezőfalvi Márki labdája vágódott szintén a kapufáról a gólvonalon kívülre. A mérkőzésen a hátralévő időben már nem esett több gól, így egy ponttal gazdagodott mindkét együttes.

Jövő héten szombaton 15 órakor bajnoki helyett Magyar Kupa mérkőzése lesz a Mezőfalvának a Zala megyei Teskándon.”

Ercsi – Mezőfalva 1-1 (0-1)
Ercsi, vezette: Schweighardt Róbert

Ercsi: Hodula – Tóth K., Holentoner, Tolnai (Mónus), Hamar (Zsigmond), Hosszú, Gróf, Pintér (Sebestyén), Kondreska, Rebők, Kovács P.
Mezőfalva: Papp – Balázs, Szabó, Nagy M., Sági, Márki, Sági (Ráthgéber), Facskó, Paget, Godslove, Bozoki.

Gól: Rebők (75.) illetve: Balázs (20.)

Forrás: Mezőfalvi Medosz SE Facebook